Garnekwpr

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pruszków
Główny blog opowiadaniafantasy.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-10-05
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Garnekwpr

Znaleźli się w pułapce. *** Wrogowie, bez większych problemów, przełamali ich szczątkową linię obrony. Przedmieścia upadły. Kilku, jeszcze żyjących, defensorów nie miało szans w walce z przeciwnikami. Jedyne co mogli teraz zrobić, to przedostać się do atakującej osady, aby tam podjąć nieco równiejszą walkę. Napastnicy zatrzymali szarżę. Ich cel, (...)

Zobacz pełny wpis »
 Biegł tak szybko jak tylko potrafił. Powoli opadał z sił. Rzucając się do ucieczki, porzucił swój łuk. Bardzo tego żałował. Gdzieś zza pleców usłyszał ryk wielkiego gada. Echo, rozchodzące się po wąwozie, spotęgowało dźwięk wydany przez smoka.    Athel był wspaniałym łucznikiem. Wygrywał wszystkie lokalne turnieje strzeleckie. Cieszył się sł (...)

Zobacz pełny wpis »
Stał tam gdzie mu kazano. Dostał łuk i kilka strzał. Bał się. Zajmował pozycję na balkonie wysokiego budynku. Jego oddział miał wykrwawić atakujących tak bardzo jak to było możliwe. Utrzymanie zachodniego przedmieścia nie było możliwe. Całą obronę stanowiło około czterdziestu mężczyzn bez przeszkolenia wojskowego. Jedynym zawodowym żołnierzem był ich dowódca. - Panowi (...)

Zobacz pełny wpis »