Gamers2003

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Żary
Główny blog wolnyczas.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-02-13
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 252 dni temu

Najciekawsze wpisy Gamers2003

Gdy na dworze pada,gdy się nudzisz a koledzy wyjechali ,proponuję siegnąc po ksiązki Harlena Cobena. Przykładem interesującej powieści kryminalnej jest lektura "W domu" Dwaj sześcioletni chłopcy zostali uprowadzeni z domu w biały dzień. Jeden z nich odnajduje sie po 10 latach w Londynie. Główny bohater thrillera Myron Bolitar wkracza do akcji, aby odnależć (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem w czasie wolnym polecam zagrać w grę o nazwie " The Walking Dead" Historia przedstawiona jest z perspektywy Lee Everetta, człowieka, który – gdyby nie apokalipsa – trafiłby do więzienia. Już w pierwszych dniach po końcu znanego mu dotychczas świata spotyka on dziewczynkę o imieniu Clementine, której rodzice prawdopodobnie zginęli. Hi (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli jesteś zajęty, bo musisz posptrzątać swój pokój, umil sobie czs sluchajac dobrej muzyki. Polecam piosenki zespołu Queen. Najbardziej podoba mi się występ tego zespołu w czasie wielkiego koncertu " Live Aid"organizowanego dla głodujących w Afryce. Miliony ludzi na stadionie i przed bilbordami bawiło się i spiewało razem z Freddim Mercury`m. Dla (...)

Zobacz pełny wpis »
Moim jednym z ulubionych seriali jest Dr Hause. Głównym bohaterem filmu jest niepokorny, złośliwy, nietowarszyski, intelegenty,genialny lekarz, któy swoją pracę traktuje jak rozwiązywanie zagadek. Kazdy odcinek sierialu jest o czymś innnym i każdy mnie zaskakuje oraz zachęca  do oglądania kolejnych. Bohater nie bada swoich pacjentów ,chyba ze (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli ktoś nie lubi czytać książek ,może obejrzec film Mission:Impossible  Główny bohater Ethan Hunt grany przez Toma Cruise ratuje świat dokonując rzeczy niemożliwych. np. wykrada liste amerykańskich szpiegó z głównej siedziby CIA. Film jest pełen pościgów, strzelaniny i wielu niespodziewanych zwrotów akcji. WARTO ZOBACZYĆ (...)

Zobacz pełny wpis »