Galaxystar

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Leszno
Główny blog sweet-pumpkin-blog12.blogi.pl »
Data urodzenia 2004-01-24
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Galaxystar

Romano x Hiszpania //Małe informacje na początek. Zamówienie jest dla mojej dziewczyny która lubi Spamano. Druga sprawa, nie ma tu logiki więc facet może zajść w ciążę i urodzić. // ______________________________________ Słońce, ogród i wspaniały chłopak. Czego więcej mógł chcieć Romano? Zapewne aby jego charakternie był taki w stosunku do Antonia. Wł (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka! To mój pierwszy blog w życiu. Chciała bym abyście wzięli to pod uwagę czytając wszystkie moje wpisy. Będę tutaj pisać rożnego typu opowiadania. Od czasu do czasu może wstawię jakiś rysunek. Jeżeli chcieli byście poprosić mnie o napisanie tak zwanego ,,fanficka" z jakiegoś anime bądź gry, śmiało piszcie do mnie na discordzie (_Geralt_Z_Rivii_#1637).&n (...)

Zobacz pełny wpis »
Rozdział I Ważne informacje. To opowiadanie o kilku moich oc z Hetalii, ostrzegam brak tu jakiejkolwiek logiki.  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Królestwo Pik, jedno z czterech królestw w tym magicznym świecie, władze sprawuje miłosierny król Afr (...)

Zobacz pełny wpis »