Gal_anonim03

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Główny blog lifeislife.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-08-15
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gal_anonim03

Czasem sądzimy, że może nie mamy nic do stracenia. W niektórych przypadkach się to zgadza, ale w większości niestety nie. Miłość może wyzwolić nas z cienia samego siebie, ale w prawie 95% wyniszcza nas bardziej niż byśmy sądzili. Fakt, miłość nam daje uczucie, które wyzwala nas z Ziemii i od innych rzeczy codziennych, ale pomyślmy też o tym, że to miłe uczucie może na (...)

Zobacz pełny wpis »
Uczucie, którym obdarzamy drugą osobę to przede wszytkim miłość, nie ważna jaka, ale wiemy że to miłość, może to być przyjacielska, partnerska, albo jeszcze inna. Jest dość często tak, że jak mamy z jakąś osobą bardzo mocny kontakt, bardzo dobrze się rozumiemy to po pewnym czasie się zauraczamy. Gorzej jest jeśli minie 4 miesiące, a nadal odczuwamy mocne uczucie, bo to oznac (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie!! W dzisiejszych czasach jest tak, że dosyć dużo rozmyślamy o dobru i złu. Do jakich wniosków dochodzimy? Że jest podział na dobrych i złych ludzi. To jest niestety ogromny błąd, ludzie są neutralni, ale niektóre sytuacje, albo inne warunki zewnętrzne doprowadzają do skrajów naszego wybierania między dobrem a złem. Przez co potem ludzie nas oceniają p (...)

Zobacz pełny wpis »