Gabi12343

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kobylka
Główny blog lubiekwiatki123.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-07-18
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gabi12343

Jakie znaczenie mają kwiaty? Bratek Podarowanie komuś bratków znaczy, że zawsze pamiętamy o tej osobie i liczymy na to, że i ona o nas pamięta i tak samo zależy jej na nas jak nam na niej. Frezja Frezja to wyraz szacunku, uznania oraz radości, ale także zaproszenie do flirtu. Cyklamen Jak zakochani dają sobie w prezencie ten kwiat to oznacza on ostateczne rozstan (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakie kwiaty na urodziny wybrać? Kwiaty na urodziny to zawsze miły akcent i symboliczne danie do zrozumienia, że lubi się i szanuje obdarowywaną osobę. Należy jednak pamiętać, że kwiaty mają swoje znaczenia i różne ich odmiany symbolizują różne rzeczy. Obecnie mowa kwiatów jest nieco zapomniana, ale warto zapoznać się z tą dziedziną, zanim obdarujemy kogoś k (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zasady dzięki którym Twoje kwiaty dłużej postoją w wazonie 1. Kwiaty do wazonu należy ścinać, gdy nie są jeszcze zupełnie rozwinięte, najlepiej rano, kiedy promienie słońca nie grzeją mocno i łodygi kwiatów są jędrne. Nie ścinamy też kwiatów do wazonu w czasie deszczu, gdyż szybko zwiędną wstawione do wazonu. 2. Kwiaty ciętę najlepiej, żeby miały dług (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Palma chamedora   Palma chamendora jest doskonałą rośliną biurową. Już małe egzemplarze wprowadzają dużo zieleni na biurko. Delikatne pierzaste listki mają przyjemny dla oka soczyście zielony kolor. Polecana jest do pomieszczeń, ponieważ dobrze znosi słabe warunki świetlne. Jako roślina do biura jest łatwa w uprawie. Potrzebuje tylko wody i lekkiej, żyznej ziemi. Aby unik (...)

Zobacz pełny wpis »