Frbajka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chełmno
Główny blog frbajka.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-05-08
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 11 dni temu

Najciekawsze wpisy Frbajka

Fabryka Różności Bajka szyje gatki z wełny recyklingowej (lub upcyklingowej, jak kto woli nazywać dawanie drugiego życia używanym swetrom wełnianym). Gatki z Bajki charakterysują się wyższym stanem, dzięki czemu ładnie przykrywają nawet sporą formowankę. Gatki dostępne są w czterech rozmiarach: NB, M, L i XL. Poniżej przedstawiam podstawowe wymiary:   (...)

Zobacz pełny wpis »
Niestety większośc ludzi nie ma pojęcia, że istnieje coś lepszego niż "pampers", czyli pieluszka jednorazowa. Kiedy na świat przychodzi dziecko wydaje się oczywiste, że będzie ono potrzebowało teraz mnóstwa "pampersów". Kolejną smutną kwestią jest to, że ta większośc ludzi nie ma też pojęcia z czego wyprodukowana jest taka jednorazówka. Ta mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Pieluszkowanie wielorazowe staje się coraz bardziej popularne. Jest to dośc szeroki temat, na rynku dostępne jest wiele systemów pieluszkowania. Z pewnością każdy, kto świadomie chce wybrać dla swojego ciecka wszystko, co najlepsze, znajdzie odpowiedni asortyment. Na początek chciałabym pokazać, co aktualnie mają do wyboru świadomi i ekologiczni rodzice. Wszyst (...)

Zobacz pełny wpis »
Fabryka Różności Bajka oferuje pieluszki aio, kieszonki pul, otulacze pul, utulacze wełniane i formowanki w rozmiarach NB, S, mOS oraz OS.   Poniżej przedstawiam grafikę z wymiarami pieluszek w rozmiarze NB. Grafika dotyczy wszystkich modeli NB.  Pomiarów dokonano na podstawie wykroju, więc w zależności od rodzaju pieluszki (jej grubości) oraz ma (...)

Zobacz pełny wpis »