Fotowika

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bytom
Główny blog zesztukaprzezzycie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-07
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fotowika

8 miliardów ludzi na świecie, a my szukamy tej jedynej, wyjątkowej osoby. Miłości jak z bajki w którą chcemy wierzyć, że istnieje. A gdy już znajdziesz tą jedną jedyną osobę, jest kimś więcej niż każdym mijanym na ulicy, już nie jest taki sam jak wszyscy. "Jesteście piękne, lecz próżne – powiedział im jeszcze. Nie można dla was poświęcić życia. Oczywiści (...)

Zobacz pełny wpis »
Biegiem przez życie, byle zdążyć. Gdzie miejsce na miłość, marzenia i plany? Człowiek próbuje dotrzeć do upragnionego celu- wolności od spojrzeń i ocen innych ludzi lecz dopóki nie uwolni myśli nie będzie nigdy wolny. "Jak można być wolnym człowiekiem i żyć w klatce społecznych przesądów?"- Jacek Piekara Droga do Wolności Gdy pierwsze krople rosy owinął się (...)

Zobacz pełny wpis »
Myśl o śmierci dopada nas z wiekiem. Boimi się jej, uciekamy. Czujemy bezsilność. Ale jest drugie życie. Lepsze życie. Nikt nigdy nie umiera. Zawsze będziemy żyć w tych którzy nas kochali, w rodzinie, przyjaciołach, znajomych. Ciało przemija ale to dusza człowieka jest wieczna.  "Umiera się nie dlatego, by przestać żyć lecz po to, by żyć inaczej" - Paulo Coelho Chocia (...)

Zobacz pełny wpis »