Fotoograff

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rybnik
Główny blog fotograficzny-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-04-22
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fotoograff

Zapewne każdy fotograf chciałby,aby jego prace zostały dostrzeżone przez jak największą liczbę ludzi ale również aby jego pasja robienia zdjęć zaczęła przynosić dochody. Bardzo popularne stało się obecnie tworzenie galerii w internecie na popularnych serwisach dla fotografów. Własna fotogaleria pozwala zaprezentować się szerszemu gronu widzów, jednak nie zap (...)

Zobacz pełny wpis »
Co zrobić jeśli chcemy stworzyć interesujący i niepowtarzalny internetowy album ale nie mamy pojęcia o tym jak zrobić własną stronę www, nie wspominając już o serwerach, domenach, itp.? Do tego aby stworzyć interesującą fotogalerię przydałaby się również umiejętność obsługi dobrego programu służącego do obróbki zdjęć, a z kolei początkującemu fotografowi przydatna (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciekawe portfolio artystyczne   Natrafiłam ostatnio na zestawienie 99 najciekawszych portfolio świata, które na swojej stronie zamieścił Martin Gommel. Jakież było moje zdziwienie gdy przeglądając zamieszczone nazwiska znalazłam wśród nich również nazwiska polaków. (Choć już po wstępnym przeglądnięciu szczerze mówiąc przestało mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Joe McNally -jego twórczość fotograficzna i portfolio internetowe   Każdy kto zafascynowany jest fotografią i kto chce poszerzać swoją wiedzę i poznawać ciągle nowe techniki fotografowania chciałby z pewnością mieć możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. W poniższym artykule pokrótce przedstawiona zostanie osoba jedne (...)

Zobacz pełny wpis »