Fotografiaslubnakielce

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog fotografiaslubnakielce.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-08-05
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fotografiaslubnakielce

Zorganizować ślub i wesele to tylko tak łatwo powiedzieć, a trudniej tego dokonać. Trzeba dużo cierpliwości, spokoju i samozaparcia, aby dokończyć swojego dzieła. Przygotowania te, oprócz nerwów, zabierają sporą ilość pieniędzy, dlatego trzeba rozważnie nimi dysponować. Dobre rozplanowanie działań, kosztów poszczególnych usług, zni (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby zapamiętać wszystkie obowiązki, jakie na nas czekają, trzeba zapisać w specjalnym zeszycie, który będzie naszą pomocą w trudnych momentach. Dobrze też jest mieć pomocnika, który w pewnych sprawach nas wyręczy, w innych doradzi itd. Zaczynając od najważniejszych spraw, pierwsze na liście będzie wybranie daty naszego ślubu. Taka oczywista sprawa, (...)

Zobacz pełny wpis »
Impulsem do napisania tego artykułu była chęć pomocy parom, które decydują się na ślub i samodzielne zorganizowanie ceremonii, nie mając o tym bladego pojęcia. Mam cichą nadzieję, że ten tekst rozświetli chociaż trochę mroki, które mamy w głowach na myśl o ślubie i weselu. Porady tu zawarte będą krótkie, dosadne i klarowne, bez owijania w (...)

Zobacz pełny wpis »