Forever

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aga Bed
Lokalizacja Ełk
Główny blog forever.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Forever

Zostań, to jeszcze nie pora Zostań choć jeszcze na chwilę Aż zamigocą radośnie iskry w księżycowym pyle W tym hotelowym pokoju zachwyćmy się sobą raz jeszcze Zanim odejdziesz do domu niech zadrży srebrne powietrze a łzy popyłną cichutko, bo pragnę ciebie zatrzymać Jak czas zaklęty magicznie, w złocistej kropli bursztynu   Uczę się ciebie na pamięć niecierplwymi pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Porcelanowa laleczka. Krucha i delikatna. I taka śliczna, że tylko w wielkie święta bierze się ją do ręki...  na chwilę, żeby przypadkiem nie popsuć. Przytula delikatnie, żeby broń Boże nie pognieść sukienki.. i znowu odstawia się na półeczkę. Do popatrzenia z daleka .. zachwycania się na odległość i pomarzenia ... Bo na codzień jest inna , zwykła szmacianka, powycierana od pr (...)

Zobacz pełny wpis »
O co Ci chodzi dziewczyno ?? Dlaczego się wahasz ?? Boisz się , ze przewrócisz swój świat do góry nogami ?? Obudź się ! Nie widzisz, że  on wlasnie teraz teraz stoi do góry nogami ?? Tak , wiem. Wszyscy wiedzą co dla mnie jest najlepsze , co powinnam zrobić .. , tak jak ja "wiem" co jest najlepsze dla innych , ale to każdy sam musi uporać sie z ewentualnymi sku (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamietam czas gdy usypiałam rozsądek ..chodząc na paluszkach.. jakby tylko życie i smierć.. i nic pomiedzy.. Jak cichutko wymykałam się spod jego kontroli na spotkania z Tobą. Jak tańczyłam  z radości cichutko, żeby tylko się nie dowiedział, żeby sie nie odezwał .. Dzisiaj stąpam pewniej, czasem wręcz prowokacyjnie. Myślałabym, ze umarł, gdyby nie to , że czasem poruszy się i& (...)

Zobacz pełny wpis »
Obudziłeś we mnie wszystko, co wydawało się spać snem wiecznym .. pożądanie, namiętność , nadzieję, miłość .. Jak ja mam teraz żyć Kochany ?!?! Jak ja mam teraz żyć .... Gdy wiem tylko jedno, że bez Ciebie już nie potrafię, że nie ma nic ważniejszego ponadto by znowu sie w Ciebie wtulić , by móc Cię dotknąć .. by z Toba być .. Wiesz jak wzruszyłeś mnie, gdy powiedziałeś, że w (...)

Zobacz pełny wpis »
"Opowiem ci o porannej rosie, która udaje łzy Boga, o burzy,co odpuszcza grzechy, o oddechu chwytającym wiatr, o drodze w kształcie uśmiechu i o pewności gorącej jak krew. Opowiem ci o wieczornej ciszy, która uwalnia uwięzione słowa, o pośpiechu,co się boi świtu o świętym spokoju,co go wszyscy pragną i roztargnieniu,które jest Radością .A kiedy poprosisz o więcej.. wtedy opowiem ci (...)

Zobacz pełny wpis »
Muszę mieć tę sukienkę na Wigilię , choćbym ostatni grosz miała na nia wydać. Przeciez to najwazniejsza kolacja w roku !   Spojrzałam na nią , jakbym nie rozumiała o czym mówi. Bo nie rozumiałam.. Najważniejsza kolacja .. Dla mnie najwazniejszą kolacją bedzie ta , którą zjem razem z Tobą. Nieważne, w grudniu czy w czerwcu ... Kolacja w wigilię naszego wspólnego jutra .. N (...)

Zobacz pełny wpis »
Czekam na noc Która połączy spojrzenia zbłądzoneCzekam na moc Która rozchyli usta spragnioneCzekam na mrok Który słowa pozwala wymawiać gestami Czekam na wzrok Który otworzy ramiona owiane włosami Czekam na ciemnośćKtóra Twoje piersi moimi utuli piersiami Na namiętność, która dłonie obejmie wargami Na chwilęKtóra nasze ciała rozkołyszeCzekam na szczęście z TobąNa błogą ciszę (...)

Zobacz pełny wpis »
Lubię ten stan umysłu gdy już wiem. Gdy juz widzę ten dzień w kalendarzu. Gdy patrzę na zegar i mogę  "odcinać" czas. Po godzinie. Albo po minucie. I nie psuje tej magii nawet fakt,  że tych "odcięć" zostało jeszcze dużo , bardzo dużo. Nie ważne , bo już wiem . Bo powoli coś budzi się we mnie . Przeciąga leniwie i prostuje skrzydła.  To coś , to s

Zobacz pełny wpis »
Szliśmy ulicą trzymając sie za ręce. Miasto śmiało się do nas świątecznymi neonami, śmiały się wirujące śniegowe płatki, śmiały się uliczne choinki mrugając kolorowymi lampkami, a my, przytuleni uśmiechalismy się do własnych odbić w sklepowych wystawach. I czułam , że tak bardzo .. tak bardzo kocham święta .. Obudził mnie deszcz głośno dobijajacy się do okna ..

Zobacz pełny wpis »