Flagrant_pub

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Teresa Pijaczka
Lokalizacja Piwowo wielkie
Główny blog flagrant-pub.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-01-31
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Flagrant_pub

Wlóczę się ulicą, raz dwa lewa. Staję, rozkrok, oczy w dól, biala kartka, podnoszę i  czytam. List mamy (blondynki) do syna: Pisze do Ciebie tych kilka linijek żebyś wiedział że do ciebie pisze. Więc jeżeli otrzymasz ten list to znaczy że dobrze do Ciebie dotarł. Jeżeli go nie otrzymasz to poinformuj mnie o tym,wyślę go jeszcze raz. Pisze do ciebi (...)

Zobacz pełny wpis »
Tylko doczytajcie do końca. Naprawde warto! Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i posta (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak rozpoznać rozmiar biustonosza?Od około roku noszę stanik, ale nadal nie wiem, jaki naprawdę jest mój rozmiar. Na jednym biustonoszu, który kupiłam, było podane B-75, na innym B-70, a czasami są jeszcze inne cyfry. Nie mogę ich zrozumieć, moja mama też nie potrafi mi tego wyjaśnić. Obwód mojego biustu wynosi 88 cm, a pod biustem mam 75 cm. Napisz mi, droga Izo, w (...)

Zobacz pełny wpis »
Z dniem dzisiejszym otworzyłyśmy FLAGRANT PUB. Wyszedł on z tej potrzeby, ze nie możemy wszystkich dziwactw publikować u siebie na blogu. W zasadzie promotorem tego jestem ja czyli ja (czyli Ci bystrzejsi wiedzą kto). Od czasu do czasu przyplątuje mi się tu jedna taka i wtrąca swoje zdanie (to podobno się nazywa koordynacja pracy :P). Dzisiejsze przesłanie: Jutro świ (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniższy obrazek zawiera treści pornograficzne, jeśli nie ukończyłeś 18 lat nie stosuj się do instrukucji pod obrazkiem i natychmiast opuść PUB;) (...)

Zobacz pełny wpis »