Fiustyn

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Jastrzębie Zdrój
Główny blog fiustyn.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-01
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Fiustyn

Kto wie jak to być kobietą po pięćdziesiątce? Kto sie teraz do tego przyznaje? Czytam różne blogi i nie mogę wyjść z podziwu, że ci wszyscy ludzie są tak cudowni, błyskotliwi i wspaniali. A tak naprawdę chyba jest inaczej. "Chyba" - słowo kluczowe. Zastanawiam się na ile to wszystko jest kreacja. Ile w tych ludziach jest ich samych, a ile "na pokaz". Doświad (...)

Zobacz pełny wpis »
Cholera, przestałam potrafić przekazywać literki. Nie wiem o co chodzi i dlaczego? Nie mam pojęcia. Nie umiem, nie potrafię i już. Chciałabym napisać ogromną ilość treści. Mojego bólu, mojej radości, mojego czasu. Teraz. Dziwnego czasu.  Okropnego. Tęsknęgo. Wiem, że tracę niesamowitą ilość momentów, które mogłabym przeżyć z wnukiem, (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno. dawno temu..... w innym, chyba bardziej normalnym świecie, żyła sobie kobieta. Zaczęła pisać o swoim zyciu, o uczuciach. Spotkała dzięki temu masę ludzi. Cudownych.... Którzy zmienili jej życie. To byłam ja. Teraz jestem Inna. Starsza, chyba bardziej "źle" doświadczona. Ale ciągle chcę pisać. Bez obciążeń, bez presji.  Sporo się zmieniło. (...)

Zobacz pełny wpis »