Fitiscool

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog fitiscool.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-07-29
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 316 dni temu

Najciekawsze wpisy Fitiscool

Projekt "Fit is Cool" będzie realizowany w okresie 9-16 maja 2019 r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Barlinku. Jest to urocze, atrakcyjne turystycznie miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w powiecie myśliborskim. Znane jest z piękna okolicznych lasów, wód i atrakcji świata przyrodniczego, starych kamieniczek, zabytkowych murów obr (...)

Zobacz pełny wpis »
  Już 27 marca 2019 r. powitamy naszych partnerów: z Portugali Associacao Recreativa, Cultural e Social de Silveirinhos, z Włoch Arte e Cultura Sociale, z Łotwy Jurmalas pilsetas Kauguru vidusskola. Będzie to nasze pierwsze bezpośrednie spotkanie, podczas którego omówimy sprawy organizacyjne. Zaplanujemy poszczególne punkty dnia, okre (...)

Zobacz pełny wpis »
Projekt „Fit is Cool” jest współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Jest to wspólna inicjatywa, którą podjęliśmy razem z młodzieżą z Portugalii, Włoch i Łotwy, w trosce o nasze zdrowie i samopoczucie. Ma na celu uświadomienie każdemu do kogo uda nam się tylko dotrzeć, w tym także do ciebie, że styl życia j (...)

Zobacz pełny wpis »
  W dniach 27-30 marca 2019 r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Barlinku odbyła się wizyta przygotowawcza na którą z niecierpliwością oczekiwaliśmy. Wszyscy nasi goście dotarli do Barlinka póżnym wieczorem. Następnego dnia zaraz po śniadaniu ruszyły intensywne prace związane z realizacją projektu. Podczas spotkania możliwe było wsp&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcielibyśmy opowiedzieć wam o realizacji naszego projektu "Fit is cool" współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Był to dla nas niezwykle cenny czas, czas nauki, zdobywania doświadczeń, przełamywania wewnętrznych barier. Mieliśmy możliwość pracy w środowisku wielokulturowym, w którym mogliśmy sprawdzić swoje możliwości. Dzi (...)

Zobacz pełny wpis »
  10 maja 2019 r.                                                            & (...)

Zobacz pełny wpis »