Finansowyekspert

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog ofinansach.blogi.pl »
Data urodzenia 1957-11-16
Wiek 67 lat
Ostatnia aktywność 33 dni temu

Najciekawsze wpisy Finansowyekspert

W obliczu rosnącej konkurencji na rynku bankowym wybór odpowiedniego konta bankowego staje się kluczowym aspektem zarządzania finansami osobistymi. Zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bankowością, jak i doświadczeni klienci muszą dokładnie rozważyć swoje opcje. W poniższym artykule przedstawimy kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci wybrać na (...)

Zobacz pełny wpis »
W erze cyfrowej, gdzie nasze życie coraz bardziej przenosi się do wirtualnej przestrzeni, pojawiają się nowe metody identyfikacji i weryfikacji tożsamości użytkowników. Jednym z najnowszych trendów w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego jest możliwość zakładania konta za pomocą selfie. Czy jednak taka forma jest rzeczywiście bezpieczna? Jakie korzyści i zagrożenia niesie (...)

Zobacz pełny wpis »
WIRON - zamiennik WIBORU, który ma zmniejszyć raty kredytów bankowych. Ile wynosi WIRON, od kiedy można z niego korzystać i czy to się w ogóle opłaca? Co to jest WIRON? WIRON to nowy wskaźnik referencyjny ustalony przez Komitet Sterujący Narodowej Grupy Roboczej (KS NGR). Pierwotnie WIRON nosił nazwę WIRD, jednak uznano, że WIRON będzie lepiej pasował do (...)

Zobacz pełny wpis »