Filmowy-krytyk

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Oświęcim
Główny blog filmowy-krytyk.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-05-01
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 16 dni temu

Najciekawsze wpisy Filmowy-krytyk

Zanim przedstawimy Wam wspaniały ranking. Chcielibyśmy, żebyście zrozumieli różnicę w gatunkach filmowych.   Różnice i Podobieństwa między filmami science-fiction a fantasy   Zawsze kino było miejscem, w którym wyobraźnia przekraczała granice rzeczywistości. Science fiction i fantasy, dwa popularne gatunki filmowe, są doskonałymi przykładami tej n (...)

Zobacz pełny wpis »
Urzekająca kraina kina grozy kryje się w przyćmionym blasku srebrnego ekranu, gdzie tańczą cienie i ożywają strachy. Gatunek ten od dziesięcioleci trzyma widzów w uścisku, wywołując pierwotne uczucia i odkrywając najciemniejsze zakamarki ludzkiej wyobraźni. Horrory doskonale opanowały sztukę wciągania, przerażania i pozostawiania niezatartego śladu w umysłach widzów n (...)

Zobacz pełny wpis »
Samotność pojawia się jako symbol odporności i buntu wobec upadającego społeczeństwa na opuszczonym pustkowiu, gdzie przetrwanie jest codzienną walką. To świat Mad Maxa, postapokaliptycznej sagi, która od dziesiątek lat urzeka widzów swoją intensywną akcją, zapadającymi w pamięć scenerią i głęboko uzasadnionych tematami. Od swoich początkowych odcinków w 1979 r (...)

Zobacz pełny wpis »