Fiflakowo-piplotowa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mogilno
Główny blog anusiakowestory.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-07-18
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 20 dni temu

Najciekawsze wpisy Fiflakowo-piplotowa

Czym jest przyjaźń, jak ona wygląda, czym się kieruje, po co jest, czy może występować między kobietą i mężczyzną, ilu można mieć przyjaciół i na ile prawdziwi oni są??? Tyle pytań.. A wciąż nie ma konkretnych odpowiedzi. To jest chyba jak z miłością, każdy postrzega i czuje ją po swojemu. Na wstępie powiem, że nie wierzę w przyjaźń damsko-męsk (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy istnieje jakiś katalog cech idealnych dla związku? Czy są tylko przyjęte normy wynikające z pochodzenia, wychowania i charakteru człowieka. Powiadają że ilu ludzi, tyle opinii. Może to się ma i w tym przypadku.. Osobiście uważam, że każdy ma swoje zdanie w tym temacie i każdy powiedział by wedle własnego komfortu w związku co dla niego jest ważne, bez jakich (...)

Zobacz pełny wpis »
Jako że jestem w tematach miłości, to kontynuacją tych przemyśleń jest LOJALNOŚĆ. Myślę, że zasługuje to na swój odrębny wpis. Jest to cecha fundamentalna. Na niej buduje się zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Każdy rozumie ją indywidualnie i dla każdego oznacza co innego. Lojalność to spory obszar zagadnień związanych z emocjami, uczuciami i naszymi p (...)

Zobacz pełny wpis »
Muszę się przyznać sama przed sobą, że jestem wkurzająca. Tak, tak.. Irytuje sama siebie, bo ni cholery nie umiem panować nad swoim ciałem. Po za tym, że jestem zołzą to w dodatku jestem chorą zołzą. A to nie lada wyczyn mnie zaakceptować. Ostatnie 2-3 miesiące wyjątkowo są dla mnie ciężkie. Dużo stresu, nerwów i niepewności spowodowało gorsze samopocz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś będzie coś o samoakceptacji. Wątpię czy istnieje osoba, która nie posiadałaby choć jednego, choćby maleńkiego kompleksu. Ja miałam ich zawsze sporo, zawsze byłam tą grubą dziewczynką, z której naśmiewali się koledzy z klasy, z której robiono sobie żarty, z której szydzono. Moja tusza i mój introwertyczny charakter był łatwy (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie zawsze zarażam uśmiechem Znacie uczucie permanentnego smutku? Nie wiadomo skąd, nie wiadomo dlaczego.. W waszej głowie toczy się wojna chuj wie kogo z kim. I ta frustracja z tej bezsilności, bo nie wiesz co się dzieje. Szukasz tej energii w sobie, znajdujesz sobie zajęcia z marnym skutkiem, próbujesz poskładać to w jakąś jedną całość. Przecież się uśm (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka Hej, jestem Ania  Jestem tu głównie dla siebie. Kiedyś prowadziłam photobloga, ale to było wieki temu, a teraz chcę być autorką własnej bajki, więc będę zamieszczać swoje przemyślenia, historie, poezję i wszystko co z życia wzięte. Jeżeli ktoś trafi tu przypadkiem to bardzo miło mi Ciebie poznać, a jak kogoś coś zainteresuje to równi (...)

Zobacz pełny wpis »
Często mam przemyślenia dotyczące miłości i ludzi, naszych zachowań, stosunków międzyludzkich. Może dlatego, że jestem introwertyczną romantyczką^^ I tak dziś naszła mnie myśl, czy można kogoś kochać idealnie? Czy z naszymi ciałami, osobowościami, charakterami w otaczającym nam świecie, pełni wad i skaz jesteśmy w stanie kochać kogoś perfekcyjnie.. J (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem introwertyczką. Krępuje mnie nowe towarzystwo i czuję niepokój w otoczeniu większej grupy ludzi. Ukorzeniło się to z biegiem lat. Jestem typem osoby, którą łatwo wykorzystać. Ludzie mnie nauczyli, że łatwiej iść samemu przez życie i nie otaczać się grupą „przyjaciół”. Zbyt często mnie wykorzystywano i raniono, robiono ze mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Znalazłam może nie lekarstwo, ale syrop, który łagodzi to cierpienie. CZAS Mam nadzieje, że okaże się on również lekarstwem i ten kryzys zostanie zażegnany. Dałam sobie czas na ujście tych złych emocji, na wyciszenie się, na pobyt z samą sobą. Nie wiem, czy to jest tylko zagłuszenie, czy pokonywanie tych słabości. Ale daję sobie do zrozumienia, że (...)

Zobacz pełny wpis »