Fashionista19

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog fashionista.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-07-04
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 313 dni temu

Najciekawsze wpisy Fashionista19

Zmagasz się z niesfornymi i nieokiełznanymi włosami? Czy spędzasz godziny na rozczesywaniu włosów? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że istnieje kompleksowe rozwiązanie wszystkich problemów związanych z włosami - keratynowa kuracja do włosów. Dzięki temu rewolucyjnemu procesowi prostującemu włosy możesz pozbyć się kędzierzawych, suchych i szo (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciąża to niewątpliwie jeden z najbardziej niezwykłych etapów w życiu kobiety.   Podczas gdy przygotowujesz się do wychowania małej istoty, która rozwija się w Tobie, w Twoim ciele zachodzą różne zmiany. Większość tych zmian w tym okresie wynika z zachodzących w organizmie zmian hormonalnych. Te dodatkowe hormony w Twoim ciele mogą sp (...)

Zobacz pełny wpis »
Brudne szczotki i grzebienie to jedna z najbardziej ohydnych rzeczy jakie można znaleźć w swoim pokoju. Jak się czujesz kiedy dopiero co umyłaś włosy i chcąc rozczesać włosy sięgasz po szczotkę, która jest pokryta brudem? Okropnie, prawda? Nie chcesz, nawet aby brudna szczotka lub grzebień dotknęły Twoich włosów. Tak więc, jak możesz zadbać o (...)

Zobacz pełny wpis »
Znasz tę część nastoletnich komedii, w której nerdy przechodzą przez odmianę i zmienia się w wspaniałą królową balu? Cóż, kochana, jesteś w tej części filmu w swoim życiu, a twoje włosy potrzebują od razu świeżego życia. Makijaż włosów jest jednym z tych podstawowych doświadczeń życiowych, które każda dziewczyna mus (...)

Zobacz pełny wpis »
Trudno jest uniknąć suchości i uszkodzeń, gdy traktujesz włosy jak eksperyment z laboratorium naukowego. Każdy z pasm włosów ma trzy warstwy. Wewnętrzna warstwa nazywa się rdzeniem, który jest otoczony środkową warstwą, kora. Zewnętrzna warstwa nazywana jest kutykulą. Skórka jest warstwą, która chroni włosy, a gdy jest uszkodzona, włos (...)

Zobacz pełny wpis »