Farli

Profil blogerki.


farli

Informacje ogólne

Lokalizacja Sochaczew
Główny blog kasazakonto.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-07-21
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Farli

15 €  od Bitwala tylko za rejestrację     Bitwala to tradycyjne konto bankowe w EURO połączone z możliwością obsługi kryptowalut. Konto jest darmowe, rejestracja również.  Sama założyłam konto i rzeczywiście dostałam 15€. Mogłam je natychmiast wypłacić na swoje konto. Jednym problemem dla niektórych może okazac się weryfikacją kont (...)

Zobacz pełny wpis »
  Trading212 to renomowana platforma inwestycyjna. Sprawdziłam osobiście i rzeczywiście działa.   Oto co należy zrobić:   1.  Zarejestruj się na stronie promocji z poniższego linku:   Link do rejestracji   Ważnym jest aby konto założyć z linku polecającego, ja swoje stworzyłam bez polecenia i nie otrzymałam pierwszej darmowej akcji.&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
  CURVE   Curve to aplikacja, która pozwala połączyć wszystkie karty, które posiadasz w jedną. Kartę Curve można dodać do Google Pay i może być ona również w formie wirtualnej. Aplikacja jest szybka i intuicyjna. Ma również opcję Cashback, także w polskich sklepach. Promocja na rejestrację polega na założeniu konta i jego weryfikacji, pot (...)

Zobacz pełny wpis »