Fariana

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kaarst
Główny blog fariana.blogi.pl »
Data urodzenia 1960-10-19
Wiek 64 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Blogi zarządzane przez Fariana

Najciekawsze wpisy Fariana

Toksyczny związek  Jak zycie Sie w przekonaniu , ze wspolne 30 lat byly zludzeniem i stratą.  Jak można się z tym pogodzić,  kiedy druga połowa już zmarła i nie ma się możliwości jej tego powiedzenia wykrzyczenia. Jeśli mąż elegancko odszedł żyjących egoistycznie , aż do końca i w maksymie" po mnie potop " I taki potop po sobie pozostawił.  Jak zakończyć tę his (...)

Zobacz pełny wpis »
Minęły 4 miesiące od czasu ,kiedy moje życie rozsypalo się w gruzy. Utrata kogoś z kim było się wiele lat nie jest łatwe. Trudno mi odnaleźć piękno i szczęście życia pomimo pięknej wiosny i rozkwitającej przyrody.Brak mi dawnej codzienności i codziennej rutyny.Trudno odnaleźć się w rzeczywistości i jak obejść się z przeszłością,  która nie była ani łatwa ani szczęśliwa (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie jest jak kryształ, który tak szybko może się rozsypać. Cały czas gonimy za blaskiem a zapominamy,  że  jego światłość jest obok nas.  Moje życie było kryształem,  który się nagle rozsypał bez możliwości jego sklejenia. Dopiero wtedy doceniłam jego piękno,  kiedy już było za późno.  Wszystko zaczęło się pewnego grudniowego (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak można nosić  żałobę po śmierci męża,  który okazal się tego nie wart. W internecie są  tylko porady dla kochajacych wdów. Co robią wdowy, które po śmierci partnera stwierdzają,  że nie był  wart ich miłości,  że kochały bardziej niż egoistyczni mężczyźni. Boimy się do tego przyznać, bo tradycja wymaga od nas zachowania pozor&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Codzienność,  która nie jest już dawną codziennością.  Po stracie partnera życie staje się już  inne.Doskwiera samotność,  puste weekendy I słońce i wiosna już  nie cieszą  jak dawniej. Przyroda budzi się do życia  i jest to okres odkrywania nowych miłości. U mnie inaczej to jest okres pożegnania..  Zastanawiam się czy uda mi się pok (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak czuje się kobieta , która spędziła z mężczyzną pół życia i po jego śmierci stwierdzila, ze cały związek był  toksyczny i ona była jego ofiarą,  która zamykała oczy przed rzeczywistością.  Czy od początku mój związek był toksyczny a ja nie chciałam tego wiedzieć, czy zaczęło się później. Wydawało mi się , że jestem wystarczająco (...)

Zobacz pełny wpis »