Fanksiazkowy

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog mojeksiazki.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-11-19
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 250 dni temu

Najciekawsze wpisy Fanksiazkowy

Praca nauczyciela wymaga dostępu do zaplecza w postaci licznych pozycji edukacyjnych. Książki dla osób pracujących w szkołach i na uczelniach to m.in. podręczniki (często w specjalnych wersjach), repetytoria, encyklopedie i zeszyty ćwiczeń. Gdzie najlepiej kupować pomoce naukowe? Za dostawę aktualnych, pasujących do programu książek dla nauczycieli odpowiada (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzieci mają codziennie do przepracowania nowe wydarzenia i emocje z nimi związane. Nie wszystkie są przyjemne i przyjazne. Czasami złość, zazdrość czy niezadowolenie szukają ujścia i trzeba dzieciom pokazać, jak to zrobić w sposób zrozumiały i bezpieczny. Emocje W wyrażaniu intensywnych emocji mogą pomóc bajki terapeutyczne. Bohaterem jest postać, kt (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłośnicy książek wiedzą, że książka książce nie jest równa. Każda tematyka trzyma się zwykle ściśle pewnych ram i kryteriów. Szczególnie jeśli książka nie jest kolejną wymyśloną przez pisarza historią, ale poradnikiem lub naukową pomocą.Szereg różnorodnych książek dotykających jakkolwiek tematu wychowania bądź opieki nad dru (...)

Zobacz pełny wpis »
Na etapie nauki mowy u wielu dzieci pojawiają się różnego rodzaju wady wymowy. W większości przypadków są one wyleczone na wczesnym etapie życia lub zanikają samoistnie. Zdarza się jednak, że problemy z wymową towarzyszą ludziom również w dorosłym życiu. Dorosły u logopedy Wiele osób dorosłych waha się przed wizytą u specjalisty. Wyn (...)

Zobacz pełny wpis »