Fancy666

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog fffancy.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-09-12
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fancy666

Nie ma miejsca jak dom, wiesz o tym przecież Najpiękniejsze chwile posiane w Polskiej glebie Niekończąca się opowieść, więc Cię trochę oprowadzę Dolny Śląsk, Kotlina Kłodzka Jugów, to pierwszy przystanek Malownicza wioska cudów, u podnóża gór sowich Latem tłumy na trasach, zimą przepełnione stoki  Chodź pokażę Ci mą pasj (...)

Zobacz pełny wpis »
 Kolejny raz dałam się nabrać na Twe puste słowa Świadoma tego co mnie czeka, i tak serce Ci ooddam Jak szmacianą marionetką możesz mną sterować Ja nie uczę się na błędach, znowu muszę się poddać Złe wspomnienia niewidoczne jak za mgłą droga Choć czasami się przebija to co może mnie znów spotkać Nie policzę ile razy powtarzałam ten schemat W końcu kiedyś musi (...)

Zobacz pełny wpis »
    Jestem wdzięczna za swą wolność, tym Których wolności w wojnie pozbawiono. Szanuję miejsce, w którym mogę żyć dzięki tym Którzy walczyli o to miejsce. Dumnie kroczę po ziemi, która pochłonęła życia tych Którzy za nią polegli. Kocham dom swój, swą ojczyznę Oni z miłości do niej poświęcili życie.   Miłuję biel, (...)

Zobacz pełny wpis »
   Czas się zatrzymał gdy byłeś przy mnie Cały mój świat nosił Twoje imię Takiego uczucia nigdy przy mnie nie było Chyba już wiem co to znaczy miłość. Najdelikatniejszy dotyk odczuwałam najmocniej Każde Twe spojrzenie było wyjątkowe Każda wspólna chwila mogła trwać wiecznie Mi wciąż było mało, ciągle chciałam więcej. Tak szybko jak kochać przyszło (...)

Zobacz pełny wpis »