Fana999

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog nienormalni-normalnie.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-01-25
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 281 dni temu

Najciekawsze wpisy Fana999

Odkąd mam dzieci mój świat stoi na głowie. Wiem, dużo osób to powie przecierz macierzyństwo to wyzwanie i najpiekniejsza przygoda. Tak to prawda tylko u mnie to wyzwanie hard i przygoda zerznieta rodem z najgorszego horroru (swoją drogą jestem wielką fanka horrorow) nie no może przesadzam, odkąd siedze w temacie autyzmu to widzę wiele gorszych przypadk&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Moje życie jest dziwne. Chyba inaczej podsumować go jak do tej pory nie umiem. Miałam jako mała dziewczynka wiele marzeń i planów i jak to zwykle bywa niektóre z nich się spełniły o innych już dawno zapomniałam. Poznanie męża było punktem zwrotnym w moim życiu. Łatwo nie było bo związki chyba tylko w filmach ociekaja miodem i są cudowne. Żaden reży (...)

Zobacz pełny wpis »
To najgorsze uczucie jakie spotkało mnie w życiu. Zawsze gdy się pojawia wbija mnie w ziemię i przygniata toną błota. Najgorsza jest bezsilność gdy patrzysz na swoje dzieci i chcesz im pomóc ale zupełnie nie wiesz jak lub po prostu nie umiesz tego zrobić zrobi, gdy los twojego dziecka spoczywa w ręku obcego człowieka a ty możesz tylko stać z boku i bezczynnie p (...)

Zobacz pełny wpis »