Fame_

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Dobrzyniewo Duże
Główny blog gryxd.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-12-17
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 307 dni temu

Najciekawsze wpisy Fame_

Who's Your Daddy Symulacje 13 maja 2016   Przygotowana przez niezależnego twórcę Joe Williamsa przy wsparciu użytkowników Kickstartera gra symulacyjna, ukazująca trudy sprawowania opieki nad dzieckiem. W Who’s Your Daddy możemy wcielić się w rolę małego człowieka, a naszym celem jest rozrabianie i próba zrobienia sobie krzywdy pop (...)

Zobacz pełny wpis »
Thief Simulator Symulacje 9 listopada 2018   Tytuł łączący elementy skradanki, przygodówki i symulatora. W Thief Simulator gracze wcielają się w tytułowych złodziei, których zadaniem jest wykradanie cennych przedmiotów z rozmaitych obiektów. W zamian za sprzedaż fantów na czarnym rynku zdobywają pieniądze, które mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Minecraft Akcji    Wymykająca się próbom ścisłej klasyfikacji gatunkowej sandboksowa gra niezależnego studia Mojang AB. Minecraft zaprojektowano z myślą o kreatywności graczy, którzy mogą niemal dowolnie zmieniać zbudowany z voxeli (sześciennych bloków) wirtualny świat. Zabawa polega głównie na transformowaniu terenu, wznoszen (...)

Zobacz pełny wpis »
  PC Building Simulator Symulacje 29 stycznia 2019 (wczesny dostęp od 27 marca 2018)   Oryginalna pozycja będąca swoistym programem treningowym, pozwalającym na sprawdzenie swoich umiejętności składania komputerów lub naukę tej czynności. Tytuł jest dziełem rumuńskiego dewelopera przedstawiającego się jako Claudiu. Rozpoczynając zabawę w PC (...)

Zobacz pełny wpis »