Fakturyonline

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog fakturyblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-04-19
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Fakturyonline

Mimo iż pełna księgowość nie zawsze jest obowiązkowa, niektórzy przedsiębiorcy są zobowiązani do prowadzenia księgowości, a w przypadku niedopełnienia obowiązków mogą spodziewać się kary lub grzywny. Pełna księgowość opiera się na przygotowywaniu zapisów dotyczących odnośnie przychodów i dochodów - pokazują także saldo i obroty, oraz aktywa i pasy (...)

Zobacz pełny wpis »
Przedsiębiorcy zobowiązani są do prowadzenia księgowości. Wielu właścicieli firm decyduje się na nią ze względu na liczne korzyści. Można jednak wybierać z dwóch najpopularniejszych rodzajów księgowości, przy czym, każdy z nich ma inne mocne i słabe strony, dlatego nieraz właściciele firm stają przed dylematem, która wersja będzie najlepsza. Który typ ks (...)

Zobacz pełny wpis »
Księgowość w przedsiębiorstwie może być obiektem wielu pytań ze strony przedsiębiorców. Tym bardziej że niektóre firmy są zobowiązane do jej prowadzenia, a w przypadku niedopełnienia obowiązków może grozić wysoka grzywna lub nawet kara pozbawienia wolności. O czym powinno się pamiętać, jeśli chodzi o księgowość? Czym jest księgowość? Rachunkowość w przedsiębi (...)

Zobacz pełny wpis »