Fakturyonline

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog fakturyblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-04-19
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 14 dni temu

Najciekawsze wpisy Fakturyonline

Mimo iż pełna księgowość nie zawsze jest obowiązkowa, niektórzy przedsiębiorcy są zobowiązani do prowadzenia księgowości, a w przypadku niedopełnienia obowiązków mogą spodziewać się kary lub grzywny. Pełna księgowość opiera się na przygotowywaniu zapisów dotyczących odnośnie przychodów i dochodów - pokazują także saldo i o (...)

Zobacz pełny wpis »
Przedsiębiorcy zobowiązani są do prowadzenia księgowości. Wielu właścicieli firm decyduje się na nią ze względu na liczne korzyści. Można jednak wybierać z dwóch najpopularniejszych rodzajów księgowości, przy czym, każdy z nich ma inne mocne i słabe strony, dlatego nieraz właściciele firm stają przed dylematem, która wersja będzie najlepsza (...)

Zobacz pełny wpis »
Księgowość w przedsiębiorstwie może być obiektem wielu pytań ze strony przedsiębiorców. Tym bardziej że niektóre firmy są zobowiązane do jej prowadzenia, a w przypadku niedopełnienia obowiązków może grozić wysoka grzywna lub nawet kara pozbawienia wolności. O czym powinno się pamiętać, jeśli chodzi o księgowość? Czym jest księgowość? (...)

Zobacz pełny wpis »