Fakturyfirmowe

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog fakturyfirmowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-07-04
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fakturyfirmowe

Życie polega na stawianiu czoła problemom i rozwiązywaniu ich. Życie przedsiębiorcy nie jest wyjątkiem od tej zasady. Wręcz przeciwnie! W życiu nie chodzi o to, by być w świecie "wszyscy są mili i uprzejmi". Każdego dnia dyrektor firmy napotyka na problemy natury ekonomicznej, społecznej, zarządczej czy strategicznej. Należy podkreślić, że problemy te mogą stanowić bariery uniemo (...)

Zobacz pełny wpis »
W prowadzeniu działalności gospodarczej kluczowe znaczenie ma utrzymywanie jej płynności. Czym dokładnie jest płynność finansowa? W jaki sposób jest ona kształtowana? Jak dokonuje się jej pomiaru? Co to jest płynność finansowa? Pod terminem jak płynność finansowa firmy znajduje się jej zdolność do regulowania bieżących zobowiązań i prowadzenia zakupów związanych z (...)

Zobacz pełny wpis »
Faktoring to usługa finansowa ciesząca się rosnącą popularnością wśród polskich firm. Kiedy warto się na nią zdecydować? Oto 3 sytuacje, w których usługi faktoringowe mogą pomóc w prowadzeniu działalności. 1. Zatory płatnicze Problemem wielu firm są zatory płatnicze powstające w momencie braku spłaty należności przez klientów i kontrahentów. W (...)

Zobacz pełny wpis »