Fakeyumi

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Limanowa
Główny blog zycietime.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-02-20
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fakeyumi

Miałam przerwe od oglądania anime przez jakiś miesiąc. Nauka no i... jestem dość leniwa i szybko się nudzę...no cóż bywa.  Tu wstawie krótki opis tego co się tam mniej więcej dzieje.   Trzynastoletnia Rachel budzi się w piwnicach opuszczonego budynku. Nie ma żadnych wspomnień, nie ma również pojęcia, gdzie się znajduje ani jak znalazła się w tym (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko moje robaczki! Dziasiaj w skrócie, opowiem wam jak weszłam w ten nieszczęsny, rakowy Kypop. Azją zaczęłam interesować się gdzieś na przełomie 2015 a 2016. Wtedy też miałam już hopla na punkcie anime. Ogądałam anime do końca 2017. Niby oglądałam tam raz do czasu jakiś odcinek, ale rzadko. No i wtedy się zaczęło... Niby wiecie nic się takiego nie stało. Oglądałam Ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie jestem jakimś specem od muzyki ale kocham ją UwU...(podlinkuje wam pod koniec moją playliste, a raczej obie) Moje Top 10 piosenek na teraz (kolejność losowa xD) 1. Pentagon- SHA LA LA 2. Epik High- No Different 3. KARD- Bomb Bomb 4. Stray Kids- Isomnia 5. Billie Eilish- i love you 6. Billie Eilish- xanny 7.Twenty One Pilots- Chlorine 8. Bring me The Horizon- mother ton (...)

Zobacz pełny wpis »
JeSTeM jADziA. mAM 12 LAt I SzUKaM PRzyJACiÓŁ. :((((...Nie a tak całkiem serio to mam na imię Marcelina i mam 16 lat. Lubię grać w gry, rysować, spać, jeść i słuchać muzyki. Ten blog będzie o wszystkim...naprawde o wszystkim...   https://youtu.be/uTiIZBFpfok ~ fajne fajne (...)

Zobacz pełny wpis »
Usłyszałam ostatnio od kogoś, że będę następną J.K Rowling. Pewnie spytacie czemu? A to temu, że niedawno zaczęłam pisać swoją ekhm... "książkę". Nie jesem z niej jakoś szczególnie dumna, ale uczę sie tak? Mówią mi, że bardzo przyjemnie się to czyta, ale ja jakoś jestem sceptycznie co do tego nastawiona... Kiedyś wstawie tu może link do tego, ale na pewno nie teraz, (...)

Zobacz pełny wpis »