Fajnegryblog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog poradnikgry.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-03-03
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Fajnegryblog

Obecnie nie tylko początkujący, ale również profesjonalni gracze wybierają gry przegladarkowe. Odznaczają się wyjątkową fabułą, łatwą dostępnością, a także niskimi kosztami. Jednak ilu graczy tyle opinii, z tego powodu na początku warto wybrać, która kategoria gier na przeglądarkę będzie najlepsza.   Czym tak właściwie są gry na przegladarke? Gry przeglądarkow (...)

Zobacz pełny wpis »
Gry przegladarkowe mają wielu zwolenników i przeciwników. Mimo iż krąży opinia, że ich jakość jest gorsza niż w grach konsolowych są ogólnodostępne oraz praktyczne. Tymczasem do ich używania wystarczy komputer, oraz dostęp do Internetu.   Jak właściwie działają gry przegladarkowe? Wszystkie gry, działające za pośrednictwem przeglądarki oraz potrzebują (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie tak powszechne dawniej gry na przeglądarkę zostały stopniowo wyparte przez nowocześniejsze możliwości. Coraz częściej słyszy się o nich, że są wybierane przez amatorów. Tymczasem każdego dnia tysiące osób odwiedza najpopularniejsze gry przeglądarkowe czerpiąc z nich rozrywkę. Tym bardziej najlepszym rozwiązaniem będzie samodzielne dowiedzenie się co warte są g (...)

Zobacz pełny wpis »