Fabianka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zielona gora
Główny blog fabianka.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-02-28
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Fabianka

Jeśli mam być szczera "I" w tytule posta to spore naciągnięcie prawdy. Otóż za mną długa lista zamkniętych, zerwanych i uchylonych rozdziałów. Dziś poczułam, że ten ostatni, trwający zaledzwie tydzień o nazwie "B" właśnie się kończy. Jak to jest, że coś trwa i nagle wiecie, czujecie i czekacie na ostatnie słowa, które muszą paść. Na mono (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyszłam na spacer z psem i rozgrzeszyłam sama siebie. Zasady są proste. Nie mogę czuć się źle z tych powodów, które mnie gniotą, bo to nie moja wina. Nie zmienię rzeczywistości. Albo cieszymy się z tego co jest i akceptujemy to, że wielu kwestii nie można zmienić albo się żeganmy. Już jestem na to gotowa. Mam dość dramatu co drugi wieczór. Se (...)

Zobacz pełny wpis »
Z M. właśnie tak jest. Od wielu miesięcy rozsądnie wykorzystywany czas. Zero pretensji, huśtawek emocjonalnych i oczekiwań. Mimo napięcia itd., spokój. To chyba wynika z intelektu... Nie wiem. Zapewne z charakteru. Nie wiem, ale to wynika równiez z częstotliwości kontaktu. Nie wiem. Inna chemia? Nie wiem. Ale to byłoby marzenie, żeby było własnie tylko ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Historia stara jak świat. Teraz sobie zaczekam aż nie zadzwoni. Przecież to wiem. I to bardzo smutne, kiedy się pomyśli nad tym ile osób rano czeka na taki telefon. Ubrałam się jak na pożegnalną randkę, mimo że on tego nie zobaczy. "Co włożysz na nasze rozstanie?".

Zobacz pełny wpis »
Także ten... w sumie dziś się ze mną pożegnał i przyjęłam to że spokojem. Już miałam dość huśtawki emocjonalnej. Już mam dystans. Instynkt samozachowawczy wrócił na miejsce.

Zobacz pełny wpis »
Słabe jest to, że nadal daję się na to złapać. Nadal w to wchodzę.

Zobacz pełny wpis »