Fabian2003

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog po-lityka.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-04-06
Wiek 16 lat
Ostatnia aktywność 195 dni temu

Najciekawsze wpisy Fabian2003

Chcę obiecać wszystkim internautom, że będziemy walczyć o wolność słowa w internecie, że to jest dla nas niezbywalny imperatyw wolności gospodarczej - mówił w sobotę w Gdańsku premier Mateusz Morawiecki.   Obietnica premiera Szef rządu podczas konwencji regionalnej PiS stwierdził, że "ludzie z Koalicji Europejskiej, którzy mają usta pełne fra (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak informowaliśmy na łamach Onetu, na budowę pomnika Wojciecha Korfantego w Warszawie wyłożyć pieniądze zobowiązały się śląskie miasta, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz samorząd miasta stołecznego. Porozumienie w tej sprawie podpisano w marcu tego roku. Koszt jego powstania to ok. 1,5 mln zł. W ubiegły piątek Instytut Pamięci Narodowej og (...)

Zobacz pełny wpis »
  Według informacji PAP ze źródeł policyjnych i prokuratorskich, auto nie miało ważnych badań technicznych. Dlatego policja zatrzymała dowód rejestracyjny tego samochodu.  Informacje o tym, że auto nie posiadało ważnych badań technicznych potwierdził w rozmowie z tvp.info rzecznik białostockiej policji nadkom. Tomasz Krupa.&n (...)

Zobacz pełny wpis »
  Administracja Donalda Trumpa jest zaniepokojona działaniami Iranu. Na Środkowy Wschód wysłała już lotniskowiec Abraham Lincoln i eskadrę bombowców. Podkreśliła, że to "wyraźny sygnał ostrzegawczy" dla Teheranu.   USA mówią o możliwym ataku ze strony Iranu. Anonimowy przedstawiciel rządu stwierdził, że siły irańsk (...)

Zobacz pełny wpis »
W opublikowanym przez gliwicki ratusz komunikacie czytamy, że wszystkie publiczne szkoły i placówki oświatowe w Gliwicachprzystąpią do planowanego za tydzień strajku. Jednocześnie urzędnicy tłumaczą jakie kroki zostaną podjęte, aby zapewnić opiekę dzieciom i młodzieży w szkołach. Na razie nie wiadomo, ilu nauczycieli weźmie czynny udział w proteście. (...)

Zobacz pełny wpis »