F4ek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog automobile.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-09-20
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 59 dni temu

Najciekawsze wpisy F4ek

Witam ponownie, dzisiejszego dnia omówię dla państwa samochód skonstruowany i zaprezentowany przez amerykańską markę, Hennessey, model Venom GT. Ten samochód to były rekordzista prędkości, do czasu, gdy zdetronizował go Bugatti Chiron, o którym jeszczę napiszę.     Podwozie powstawało w Wielkiej Brytanii, zaś na (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam, dzisiaj przed państwem supersamochód będacy przedstawicielem włoskiej motoryzacji. Tym razem nie jest to jednak model od Ferrari, a innej słynnej włskiej marki: Lamborghini. Model Aventador w wersji SVJ. Co ciekawe marka ta zaczynała od produkowania ciągników rolniczych, a jednak dzisiaj prezentuję państwu jeden z najlepszych supersamochodów na (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam serdecznie! W pierwszym wpisie na tym blogu chciałbym przybliżyć państwu pewien samochód - owoc pracy wybitnych włoskich inżynierów, czyli Alfę Romeo Giulię.     Jak można zauważyc, jej wyrafinowane linie nadwozia pięknie świadcza o jej włoskim pochodzeniu. Jednocześnie to auto ma sobie coś co zachwyca i intryguje za razem. Pod j (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam państwa po raz kolejny. Jeżeli Ferrari 488 Pista, które opisałem w poprzednim wpisie, nie zrobiło na państwu wrażenia przynajmniej pod względem mocy, to przed Państwem samochód, który naprawdę robi wrażenie. Przed Państwem prawdziwa, amerykańska bestia: Dodge Challenger SRT Demon.     Już na pierwszy rzut oka można zauważy (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam serdecznie! Chciałbym przedstawić państwu kolejne auto będące przedstawicielem włoskiej motoryzacji. Tym razem jest to samochód ze stajni Ferrari i jak się państwo domyślacie, jest to oczywiście supersamochód. Przed państwem prawdziwa bestia: Ferrari 488 Pista.     W samochodach takiego typu liczy się każdy, nawet najmniejszy szceg (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałbym przedstawić państwu obecnie najszybszy samochód produkowany seryjnie, który jako pierwszy przekroczył prędkość 300Mph, czyli ok. 482km/h. Osiągnął on ok. 490km/h.  Jest to model z francuskiej stajni Bugatti, a konkretnie model Chiron.      Bugatti Chiron to obecnie najszybszy samochód produkowany seryjnie. Jest on (...)

Zobacz pełny wpis »