Exquisitemirabelle

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rzgów
Główny blog inditiative.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-04-05
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Exquisitemirabelle

Wpis ten nie ma na celu przedstawiac konkretnych rozwiązań, do których należy dążyć poszukiwajac swojego sposobu na zycie. Skupie się natomiast na pojęciu monomastyzmu, co da podłoże kolejnym rozważaniom. W praktyce chodzi wyłącznie o doświadczenia monomanualne, na bazie których opieramy swoje wierzenia i iluzoryczny byt codzienny. Pożądanie wewnętrznej eksploracji w (...)

Zobacz pełny wpis »
Inditiative i esprityzm to pojęcia stworzone na podstawie wiedzy o onomastyce. O ile Inditiative spełnia kryteria tzw nazwy własnej, to esprityzm kojarzy się bardziej z doktryna filozoficzną, czego chciałbym tutaj uniknąć. Bowiem hasła te mają służyć podejmowaniu działań i inicjatyw, miast być nieznaczącymi, abstrakcyjnymi rzeczownikami. Esprit to słowo, które może pochodzić (...)

Zobacz pełny wpis »
Inditiative to pojęcie powstałe z połączenia słów: Independent, czyli niezależność i wolność, indicator - oznaczającego wskazówkę, initiative (inicjatywa) oraz active (aktywność). Moim celem jest, żeby Inditiative nie było pustym sloganem, ale znaczącym i rozpoznawalnym symbolem. Symbolem, który będzie skrywał w sobie retorykę, by zrozumieć i połączyć hasła z n (...)

Zobacz pełny wpis »