Ewka13i

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewa Dorofiejew
Lokalizacja Wrocław
Główny blog ewka13i.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-10-23
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ewka13i

Witam, to dopiero mój drugi dzien z nowym blogiem. Miałam wcześniej kilka blogów na www.blog.pl i jeden na www.tenbit.pl oraz na www.blogi.bajo.pl teraz przyszedł czas na ten właśnie blog:) Wydaje mi się, że najprościej robi się blogi na www.blog.pl lecz ten portal ma jedną wadę a mianowicie często ma jakies awarie, częto nie działają tam blogi i właśnie tera ztakże nie dzia (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszytskich. Nazywam się Ewka,  jestem uczennicą I klasy gimnazjum nr 25 we Wrocławiu gdzie także mieszkam.  Właśnie założyłam sobie tego oto bloga. Nie umiem zabardzo się obsługiwac  wiec prosze wyszystkich o cierpliwość gdyż na początku nie obiecuję, że mój blog bedzie wygladał jakoś rewelacyjnie bo ja nie zapoznałam się jeszcze z obsługą tego wszytskiego no (...)

Zobacz pełny wpis »
"Puszczała się dziewczyna, puszczała z miłościPuszczała dla pieniędzy, puszczała z litościAż taką masę razy upadła moralnieŻe całkiem się skurwiła i wypadła fatalnie,Albowiem w ciążę zaszła od jednego z gościTak powstał SKURWYSYNDYK MASY UPADŁOŚCI".             (...)

Zobacz pełny wpis »