Ewelinkamalwina

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog zycie-evy.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-08-05
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ewelinkamalwina

- Ja mam odszczekasz?! - Oczywiście że ty. - Ze mną są nie przelewki. - Złapałam budyń Chrisa i rzuciłam wprost na białą koszulkę z napisem BABY. - Coś ty zrobiła?! - Gwiazdko u nas to normalne. Musisz się do nas upodobnić. Jesteś głupi, jak but! Wcale nie musisz mieć wszystkiego! Podbiegłam po swoją torbę i poszłam do klasy. Kiedy zajmowałam już wolne miejsce, podbi (...)

Zobacz pełny wpis »
Weszłam do klasy, całą w śniegu. Obiecałam sobie że Mil już nigdy nie będzie mnie odprowadzała. Zajęłam wolną ławkę przy oknie i otrzepałam się. Zdążyłam się rozpakować kiedy do klasy wszedł pan Eric. W rękach miał plan lekcji, który musiał podpisać. Wtedy do klasy wszedł Bieber. Usłyszałam jak siedząca przede mną Bella wzdycha. - Uwaga. To wasz nowy kolega Justin. - Po (...)

Zobacz pełny wpis »
  Eva - Zwariowana 16-latka. Nienawidzi Justina Biebera. Dzięki jej talentom malarskim, łatwo narysowała Biebera w makijażu i sukience, świeci teraz na jej oknach. Uwielbia chodzić na zakupy z Mil i Bellą.   Miley - 18- nastoletnia siostra Evy. Jest jak jej ksero tyle że starsze. Pożyczają sobie ciuchy i w wolnym czasie rzucają szpilkami w twarz Biebera. Zamieszcza f (...)

Zobacz pełny wpis »
- Nie mów! - Wykrzyknęłam. - Mówię! - Zawołała Bella - Justin Bieber będzie chodził do naszej szkoły! Zaczęłam tupać nogami jak jakieś małe dziecko. Złapałam laptopa Bell i weszłam na Kotka. Włączyłam info Biebera i wyskoczyło. Nastoletni piosenkarz, Justin Bieber ( 16l. ) będzie kontynuował naukę w jednej ze szkół w Nowym Yorku. Jak wyznaje jego ma (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej :D Większość zna mnie pewnie z opowiadania o Aly i Justinie lub Lisy i Justinie. To również będzie opowiadanie o Bieberze i Evie która zmaga się z wieloma problemami. Pomaga jej, siostra Miley jej przyjaciółka. Życzę miłego czytania! (...)

Zobacz pełny wpis »