Ewelinka_k18

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewelina Kartasińska
Lokalizacja Pasłęk
Główny blog ewelinka-k18.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ewelinka_k18

Ciekawy dzień dziś nastał. Mroźno, same dobre wiadomości, ale pewnie w szkole wszystko się zmieni, humorek się zepsuje........ Wczoraj wyprawiałam 18 urodziny. Byli na nich: ciocia z wujkiem, ciocia z mężem i dwiema córkami (czyli moimi siostrami), babcia, rodzice i brat. Było bardzo przyjemnie. Jedzenia było tyle, że nie mogłam się zdecydować, co włożyć na talerz, aby później nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasem warto pomyśleć, zanim zrobi się coś nieodpowiedniego. Wydawać by się mogło, że wszystko jest takie proste, że nie warto zastanawiać się nad jasnymi sprawami. A jednak najwięcej błędów popełniamy z błahych powodów. Sądzimy, że robimy dobrze, a tymczasem nie rozważamy różnych aspektów tej naszej decyzji, i wychodzi zupełnie inaczej. Patrzymy i zakładamy z góry, że wszystko będ (...)

Zobacz pełny wpis »
życie jest ulotne natchniona w życiu pozagrobowym MROK czasem warto umrzeć, aby odrodzić się na nowo czasem lepiej nie istnieć, niż być Mam przyjaciela, a może to nie jest przyjaciel? W każdym razie ja go za takiego uważam. Ma podobne poglądy do moich, jest w moim wieku i bardzo chciałby dowiedzieć się, o co jemu w życiu chodzi. Jest to dla niego jedyna rzecz, której nie jest pewie (...)

Zobacz pełny wpis »
!NOTKI! Hey wszystkim stworzeniom na Ziemi!! Powolnym krokiem nadchodzi lato, i znowu opalanie, lenistwo, praca, zpomnienie. Czy nie uważacie, że czasem warto pamiętać, wierzyć, mieć nadzieję? A może warto kochać? Warto? Nie wiem!!   (...)

Zobacz pełny wpis »
!NOTKA! 5.12.2002 r. Założyłam ten blog około miesiąca temu. I co z tego, skoro wszystkie moje dotychczasowe notki, które wcześniej były wyświetlane, nagle przestały być wyświetlane. I teraz powolutku na nowo wszystko będę uzupełniać. Mam tylko nadzieję, że jak napiszę dużo notatek, to one jednak będą wyświetlane.

Zobacz pełny wpis »
Witam po dlugiej przerwie. Rozchmurzcie umysly, nadchodzi lato....... Powolutku, ale nic tak szybko nie nastepuje, chociaż śmierć chyba przychodzi szybko, a może nie?  Sama nie wiem, z czasem wszystko się okaże, dowiemy się co nieco, z czasem....... (...)

Zobacz pełny wpis »
!NOTKI! Co za rymy!!!!!! To nie pierwsze moje tego dnia, coś zapowiada się interesująco. Waśnie wypozyczyam sobie super (chyba, mam nadzieje) książeczkę pt. "Pamiętnik egotysty". ciekawe, kim jest egotysta w tej ksiązce!!??????/ (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale prowadzenie tego bloga jest dziwne. Nie dość, że nie wyświetlają się notki, to jeszcze teraz trzeba płacić za to.YYYYYYYYhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zobacz pełny wpis »