Ewelinapawlowska

Profil blogerki.


ewelinapawlowska

Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog ketolifestyle.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-08-05
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ewelinapawlowska

Nie będę się rozpisywać na temat czym jest dieta ketogeniczna, ponieważ jest wiele blogów poświeconych temu zagadnieniu. Za to chcę pokazać co ląduje na moim talerzu, dzięki czemu czuje się dobrze, jestem zdrowa i mam mnóstwo energii, ktrórą zapewnia mi żywienie się głównie posiłkami tłuszczowymi. Oczywiście odpowiednio skomponowanymi pod względem propor (...)

Zobacz pełny wpis »
Na diecie ketogenicznej podroby są bardzo mile widziane. Wątróbka, serca, żołądki... Ta pierwsza najbardziej do mnie przemawia. Wątróbka z indyka, przygotowana w najprostszy z możliwych sposobów, czyli podsmażona na maśle klarowanym z cebulką, co ważne sól zawsze dodaje na koniec obróbki termcznej, wtedy jest miękka. Do tego surówka z kapus (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Wszystkich zainteresowanych tematyką diety ketogenicznej, której jestem zwolenniczką. Co prawda jeszcze dosyć krótko, bo od czerwca 2020r., więc nieco ponad miesiąc, ale efekty zdrowotne wpływające na ciało oraz samopoczucie, zachwyciły mnie na tyle, że postanowiłam zagłębić się w ten temat na dłużej, a efektami będę się dzielić w tym miejscu. Pozdrawiam (...)

Zobacz pełny wpis »