Ewasarr

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog aalom.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-12-13
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Ewasarr

Najciekawsze wpisy Ewasarr

Posiadacze ponad 20 milionów kart płatniczych i kredytowych w Niemczech mają kłopoty z podejmowaniem gotówki i dokonywaniem płatności z powodu błędu w oprogramowaniu mikrochipów, nie potrafiących rozpoznać roku 2010. Problemy z kartami kas oszczędnościowych oraz banków regionalnych występują od 1 stycznia zarówno w Niemczech jak i za granicą. (...)

Zobacz pełny wpis »
Telekomunikacja blokuje ulgę na internet w rozliczeniach PIT - ostrzega "Dziennik Gazeta Prawna". Brak wyszczególnienia na fakturze z ubiegłego roku opłaty za internet pozbawia ulgi w PIT. Aby w rocznym zeznaniu podatkowym wydatki na sieć odliczyć od dochodu, z faktury musi wynikać, jaka opłata jest pobierana za internet.Telekomunikacja obiecuje, że dopiero od rozliczen (...)

Zobacz pełny wpis »
Amerykański student, który został skazany na wysoką grzywnę za nielegalne kopiowanie muzyki z internetu, apeluje o złagodzenie wyroku. Jego zdaniem kara, jaką miałby ponieść jest niewspółmierna do przewinienia. Joel Tenenbaum przyznał się do nielegalnego ściągnięcia 800 piosenek, w zeszłym roku sąd skazał go w za skopiowanie 30 z nich. Grzywna wynosi łącznie 675 (...)

Zobacz pełny wpis »