Ewakacje

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rybnik
Główny blog ewakacje.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-12-13
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ewakacje

Malta zaprasza Polaków. Początkiem czerwca Malta ogłosiła wznowienie międzynarodowego ruchu lotniczego od 1 lipca, ale na liście mile widzianych Państw nie było Polski. Na szczęscie zmieniono zdanie i już od 1 lipca możemy się na Maltę wybrać i to bez testów na COVID-19 ani kwarantanny.  Jeśli planujesz wycieczkę na Maltę i szukasz fajnej oferty, sprawdź nasze (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego warto do Tunezji?   Tunezja to jeden z popularniejszych kierunków wakacyjnych wśród Polaków. Dlaczego warto się wybrac do Tunezji? Przedstawiam kilka agrumentów:   * przelot z Katowic trwa około 3 godziny, * piękne, szerokie, piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do wody, odpowiednie dla dzieci, * orientalna kuchnia * stosunkowo (...)

Zobacz pełny wpis »
Macedonia stała się w ostatnich latach jednym z najmodniejszych kierunków wakacyjnych. Stało się to za sprawą bezpośrednich przelotów z Warszawy i Katowic do Ochrydu.  Mimo, iz Macedonię dość dobrze znamy, postanowilismy sprawdzić jak wygląda Macedonia w wydaniu wakacyjnym.   Wybraliśmy ofertę do hotelu IZGREV AQUAPARK*****. Hotel znajduje się bezpośredn (...)

Zobacz pełny wpis »