Evella

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lubin
Główny blog mojeja.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-04-28
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 9 dni temu

Najciekawsze wpisy Evella

Płacz towarzyszył mi dzisiaj pół dnia. Przed bliskimi próbowałam ukrywać łzy, w samotności szlochałam, zanosiłam się. Jestem miękka dupa! Przecież to taka kolej rzeczy ... Ktoś odchodzi (umiera), a ktoś przychodzi (rodzi się). Cholera! Dlaczego to tak BOLI?  Gdy trafiła do szpitala z bólem brzucha pod koniec maja, wierzyłam, że góra dwa, trzy dni i (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem TCHÓRZEM ... Nie pojechałam dzisiaj do Niej, Syn mój pojechał. Nie czuję się dumna z tego, że znalazłam zastępstwo, ale cieszę się, że miała towarzystwo. Nie była sama. Ciotka nie wie w jakim jest stanie. Lekarze jej raczej nie powiedzieli. Nie wie, że umiera, nie wie, że już Ją nie leczą, uśmierzają tylko ból! Wierzy, że niedługo zacznie się rehabilit (...)

Zobacz pełny wpis »
Brak ... Zakładając bloga, myślałam o innym jego przeznaczeniu. Miało być : rodzinnie, wesoło, trochę podróży, wycieczek, może trochę o diecie i ruchu ... Życie jednak ma swój scenariusz, mamy złe samopoczucie, pogoda za oknem nie rozpieszcza, krótkie dni ... ale gdy dojdzie do tego ciężka choroba bliskiej Ci osoby, to musisz gdzieś to wyrzucić. Nie każdy chc (...)

Zobacz pełny wpis »