Evaai

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Niepołomice
Główny blog evaai.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-07-01
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Evaai

Uwielbiam podróże. Ta pandemia trwa zdecydowanie za długo. Wcześniej dzieci były za małe, żeby można było pozwolić sobie na wycieczki, zwiedzanie itp. Zacznę od roku 2016 gdy udało nam się z mężem i ze znajomymi wyrwać się na weekend do Pragi. Od dawna o tym marzyliśmy bo Praga jest piękna, poza tym Czechy nie są daleko, więc spontanicznie zorganizowałam wyjazd (żeby rodzice (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas wspomnień c.d. Kolejne moje wspomnienie to wyjazd do Niemiec, przy granicy z Polską. Wyjazd z dziećmi na szybko do Goerlitz i do Drezna kilka lat temu. Drezno zrobiło na mnie niesamowite wrażenie, a zwłaszcza przepiękny zamek i otaczający go ogród. Do tego świetne sklepy do których obowiązkowo trzeba wejść. A w Goerlitz co mnie zaskoczyło niesamowicie, to spotkanie ze starszym (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasem się zastanawiałam co zrobić, żeby móc testować jakieś produkty. Myślałam, że dla przeciętnego mieszkańca jest to nierealne, że trzeba mieć znajomości, ale się udało. Jednak się myliłam... Wypełniłam ankietę i po krótkim czasie otrzymałam info ze strony #polki.pl i otrzymałam kawę NESCAFE Fine Selection do testowania. Nie to, żebym zachwalała, ale rzeczywiście jest pyszna. Tr (...)

Zobacz pełny wpis »