Etna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Laura Skoczna
Lokalizacja Barlinek
Główny blog etna.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Etna

A zatem chyba pora cos o sobie napisać. Na moim blogu panuje wiosna ale niedlugo przeistoczy sie w piękną zlotą jesien. Ja czyli wlascicielka tego blogu jestem uczennica pierwszej klasy LO w Gorzowie, ale mieszkam w innym malutkim miasteczku. Moją ulubiona pora roku jest jesień, poniewaz wedlug mnie to jest wlaśnie miesiąc nadziei, a nie jak mowią wiosna. Wiosna jest juz u (...)

Zobacz pełny wpis »
Rodzicow nie bylo w domciu, dziewczynki mogly u mnie spac. Zaczelo sie od tego ze poszlysmy do baru gdzie ... zjadlysmy pizze a potem troszke wypilysmy ( no dobra z 1,5 l piwa) spotkalysmy kumpli z bylej klasy. Zmienili sie , juz nie patrzą na nas tak jak kiedys. Teraz o nas zapomnieli inna szkola inne dziewczyny hhhhhhmmmmmmm bywa i tak.Gdy po niezlej awanturze ktrora same sobie (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy moją gowna funkcją zyciową jest powracanie? Chyba jestem jeszcze bardzo malo dojrzala skoro popelniam wciaz te same bledy i to co kiedys bylo dla mnie bardzo wazne nagle traci sens. Kiedys wazny byl dla mnie NIebieski. Jedyny i nie zmienny w uczuciach. POszlam na pielgrzymke. PO niej odeszlam od niego zapomniealam co jest wazne w zyciu i poszlam tamtendy ktorendy latwiej. Al (...)

Zobacz pełny wpis »
Kłamię” Patrzę ci w oczy i bezczelnie się uśmiecham a ty mi wierzysz myślisz, że z całym swym zakłamaniem znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny   Na co ci to. Jaka wtedy bylam mloda i glupiutka. Wierz dziewczyniki ktora ma zaledwie12 lat taki pelen pesymizmu. czy to normalne. w tak mlodym wieku myslec tak pesymistycznie. chyba co (...)

Zobacz pełny wpis »
jak to jest ze jak gadam z nim na gg jest wszystko pieknie i nie potrafie przestac, a jak go widze to cos odbiera mi glos i nie potrafie patrzec w jego oczy. on ma takie piekne oczy wydaje mi sie ze mnie przenikają do szpiku duszy. Tak bardzo chcialbym z nim porozmawiac...... Co to znaczy? czyzbym sie.. nie nie napisze tego . zobaczymy jak to bedzie (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jestem... (...)

Zobacz pełny wpis »
Ubi caritas et amor, ubi caritas Deus ibi  est  Tam, gdzie miość jest i dobroć, tam mieszka Bóg (...)

Zobacz pełny wpis »
W lekkim powiewie przychodzisz do mnie W lekkim powiewie przychodzisz do mnie Nie przez wicher ogromny i nie przez ogień Ale w lekkim powiewie przychodzisz do mnie W lekkim powiewie nawiedzasz duszę mą (...)

Zobacz pełny wpis »
Sumienie jest pochodna stosunku do innego, dlatego trudno mowic o wychowaniu sumienia jako takiego w oderwaniu od drugiego czlowieka.Prosze o rozwiniecie tezy (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »