Eternalhope

Profil blogerki.


eternalhope

Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog onereasontolife.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-10-03
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Eternalhope

Każdy człowiek ma coś co lubi , kocha lub nienawidzi. Odnosi  się to zarówno do ludzi , zwierząt , rzeczy jak i  zjawisk. Gdy codzienne problemy "ważą" już zbyt dużo i nie potrafimy ich unieść szukamy odskoczni. Potrzebujemy kogoś lub czegoś co sprawi , że zapomnimy choć na chwile o całym świecie wyciszając swój umysł. Moją kotwicą (...)

Zobacz pełny wpis »
  Rodzimy się by żyć. Żyjemy...każdy na swój sposób , w różnym czasie i przestrzeni. Budzimy się i w zależności od ukształtowanej przez różne czynniki osobowości pędzimy przez życie. Pochłonięci ważnymi dla siebie rzeczami , zatraceni w swoich problemach oraz pragnieniach. Niezależne od róznic , które dzielą nasz ga (...)

Zobacz pełny wpis »
Już od najmłodszych lat rodzice zabierali mnie w różne miejsca. Sporo podróżowałam , lecz głównie po Polsce.Obecnie staram się zwiedzać zagranice. Nie chcę się ograniczać , świat jest przecież taki wielki...Przeważnie ludziom nie starcza życia aby zwiedzić wszystko. Moim zdaniem to nie wykonalne, a mimo to są tacy co próbują. Rodzimy si (...)

Zobacz pełny wpis »