Erpax___

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog r-kubica.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-12-20
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Erpax___

   W tym blogu chciałbym poruszyć temat kartingu i osiągniec kubicy w tej dziedzinie motorsportu. Na początku warto zadac sobie pytanie Czym jest karting? Karting to dziedzina sportu motorowego, wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach o nawierzchni bitumicznej, w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności skokowej silnika. W Pol (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym blogu chciałbym poruszyć temat formuły 3 i osiągniec kubicy w tej dziedzinie motorsportu, oraz zaprezentuje swoje wirtualne okrazenie bolidem formula renoult 3,5 Osiągniecia Kubicy w f3  Debiut w Formule 3 Euroseries został opóźniony przez wypadek samochodowy, w którym Kubica uczestniczył jako pasażer. Kość ręki zawodnika została złamana w pięciu miejscac (...)

Zobacz pełny wpis »
W tym blogu chciałbym przedstawic karriere kubicy (w skrócie). I mój wirtualny hotlap.         Kubica w f1 r 2005   25 września 2005 Kubica ogłosił, że otrzymał zaproszenie od zespołu Minardi na występ jako trzeci kierowca podczas GP Chin 2005. Polak został członkiem zespołu, jednak nie otrzymał superlicencji Fédération (...)

Zobacz pełny wpis »