Erafina

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Peterborough
Główny blog czterolistnakoniczyna.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-03-31
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Erafina

   Z serii... Kochany Pamiętniczku...     NIE!!! Przecież jestem po 30stce, ale dziś chcę tak zacząć, wiec...   KOCHANY PAMIĘTNICZKU      Dziś znowu przeżyłam ten sam koszmar, sny o Tobie są piękne, aczkolwiek dla mnie koszmarne. Wiem trochę to dziwne tak samo jak miłość i zarazem nienawiść do jednej osoby. Cóż kocham Cię i ni (...)

Zobacz pełny wpis »
     Dziś zwykła niedziela była, bez jakiegoś szału. Obudzona przez bezlitosny budzik, codzinna poranna toaleta, oczywiście kawa, to napój bogów tak kiedyś przeczytałam na jakimś memie czy obrazku (nigdy nie rozróżniałam tego). Ja mam jednak jedną świętą życiową zasadę: Najpierw KAWA, później cała reszta. Usiadłam do laptopa, włączyłam (...)

Zobacz pełny wpis »
  Witam, mam na imię... chociaż nie, lepiej mówić na mnie Erafina. Chciałam mieć coś swojego, coś w rodzaju pamiętnika. Będę tu opisywać moje przeżycia, ale i najskrytsze myśli, czasami będzie pozytywnie, czasami mrocznie, czyli standardowy pamiętnik. Podejrzewam, że to i tak nikogo nie zaiteresuje, ale co tam i tak będę pisać.      Dobrze już wiemy o c (...)

Zobacz pełny wpis »