Eobd

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Los angeles
Główny blog eobdtool.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-04-07
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Eobd

Jak zaprogramować Audi TT 2002 Adaptacja korpusu przepustnicy przez XTOOL VAG401. Oto przewodnik dla ciebie.   1. Przejdź do "Systemów diagnostycznych".     3. Engine     4. Xtool VAG401 is connecting to the engine of  2002 Audi TT.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Kopiowanie Xhorse VVDI2 48 Transponder (96-bitowy) i VVDI2 Kopiowanie 48 transpondera przez usługę autoryzacji OBDII są dostępne bez względu na to, skąd jesteś, tak długo, jak chcesz usługę.   Metoda autoryzacji: Wystarczy podać numer seryjny urządzenia dostawcy, swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres.   Listy przewodników (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowa aktualizacja dla programisty kluczy tabletu OBDSTAR X300. Tablet X300 DP (zarówno w standardowym pakiecie, jak i pełnym pakiecie) może teraz zostać zaktualizowany do nowej wersji z BMW FEM BDC za darmo. Jest to dość ekscytujące w przypadku wielu warsztatów.   Funkcje, procedury i obsługiwana lista zostaną zamieszczone poniżej: (...)

Zobacz pełny wpis »
OBDSTAR H110 VAG MQB IMMO Cluster to pierwsze wydane urządzenie w Chinach. Działa z NEC + 24C64 2014- (w tym stare modele). W zestawie znajduje się adapter RFID, który jest dobrym rozwiązaniem dla czwartej i piątej generacji VW.   W poniższym akapicie mówię VAG-I + C zamiast narzędzia VAG MQB IMMO Cluster.   Funkcja OBDSTAR H110 VA (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest nowy potężny skaner wydany przez Launch pod nazwą Launch GOLO EZcheck, który może połączyć się z Twoim telefonem iPhone / Android. Zmienia telefon iPhone lub Android w potężny i profesjonalny skaner OBD2, który pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze przed wyjazdem do warsztatu. Jak działa Launch GOLO EZcheck? Golo EZcheck jest skanerem (...)

Zobacz pełny wpis »
Szukasz profesjonalnego narzędzia do resetowania oleju? To najlepszy czas, aby uzyskać narzędzie do resetowania oleju XTOOL PS150, które sprzedajemy w najniższej cenie i bezpłatnej wysyłce. Więcej szczegółów na temat tego XTOOL PS150 proszę patrzeć w przyszłość.   XTOOL PS150 Wyprzedaż w sklepie xtooleshop: 49,99 $ za darmo http://www (...)

Zobacz pełny wpis »