Enya

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda Śliwerska
Główny blog enya.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-01-05
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Enya

No i stało się. Dorwał mnie dzisiaj Konrad i kiedy wszyscy zbierali się na auli, gdzie miało rozpocząć się zakończenie roku szkolnego, powiedział : "Mam tylko jedno pytanie - kto?!" Odpowiedziałam milczeniem. Zapytał, czy to ta osoba, o którą pytał mnie w SMS-ie. Ale w jakim sesemesku - nie rozumiałam...No cóż, najwidoczniej nie doszedł...Konrad zapytał : "Chodzi o Piotrka?" Odpowi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ehhh, blogi na blog.pl mają przerwę konserwacyjną. Należy więc napisać coś niecoś tutaj :)))... Słowami piosenki, puszczanej w mojej szkole na zakończenie każdej dyskoteki : "To już jest konieeecNie ma już nicJesteśmy wolniMożemy iść..." Ale...Tak naprawdę to jeszcze wszystko przed nami. Koniec roku szkolnego, jest początkiem wakacji, a wraz z nimi...Letnich miłości, ciepłego wi (...)

Zobacz pełny wpis »
Znów zakladam cos, czego nie skoncze. Blog bez przyszlosci. Bez sensu...Niestety nie moge zalogowac sie na moj wspanialy pamietnik na blog.pl, tak wiec wyzyje sie tu :))) Potraktuje ten pamietnik, jako awaryjny. W sumie mozna powiedziec, ze w blogowaniu mam juz niemale doswiadczenie. Pamietam, jak pierwszy raz weszlam na ta strone. Bylam szczesliwa, ze trafilam na niepopularne blog (...)

Zobacz pełny wpis »