Endip

Profil blogera.


endip

Informacje ogólne

Lokalizacja Siemianowice Śląskie
Główny blog pilkanozna57.blogi.pl »
Data urodzenia 1957-04-09
Wiek 63 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Endip

Wszyscy po nagrodach UEFA dla Roberta Lewandowskiego pieją z zachwytu, że to jest najlepszy polski piłkarz w historii, wręcz dobro narodowe. Nie mam nic do Roberta Lwandowskiego i to co osiągnął w minionym sezonie nie podlega dyskusji. Przy braku sucesów polskiej piłki nożnej w obecnych czasach, jest to rzeczywiście wyczyn, bo wreszcie polski piłkarz coś osiągn (...)

Zobacz pełny wpis »
Reprezentacja U-21 ma nikłe szanse na awans do Mistrzostw Europy po remisie z Bułgarią 1-1. Wcześniejsza porażka z Rosją /0-1/ i remis z Bułgarami daje nam tylko iluzoryczne szanse na ME. Słabsza postawa Polaków w tych dwóch meczach spowodowana była zabraniem kilku reprezentantów U-21 do seniorskiej reprezentacji Jerzego Brzęczka. Można się zastanaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Legia Warszawa  znowu odpadła z europejskich pucharów. Można powiedzieć, takie rzeczy się zdarzają, a w przypadku Legii to stndard. Problem jednak w tym, że styl w jakim Legia to zrobiła woła o pomstę do nieba. Nie tylko piłkarze Karabachu, ale wszyscy oglądający ten mecz przecierali oczy i zastanawiali się czy można grać jeszcze gorzej. Azerowie, chyba (...)

Zobacz pełny wpis »
Włochy - Polska 2-0 i najlepiej byłoby resztę przemilczeć. Gdybym nie interesował się piłką nożną, to po wysłuchaniu  wszystkich "ekspertów" w studiach telewizyjnych, doszedłbym do wniosku, że nasza drużyna to mistrzowie Europy i świata, poza tym posiadamy w składzie "najlepszego piłkarza na świecie" i włoska drużyna w swym trzecim garniturze, zostan (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem wielkim fanem piłki nożnej, nie zawsze zgadzam się ze Zbigniewem Bońkiem, ale teraz przyznaję mu rację. To, że reprezentacja Polski na tym stadionie nie przegrała, to jeszcze nic nie znaczy, chociaż słyszałem już jednego oszołoma komentatora sportowego, żeby ten stadion nazwać im. R. Lewandowskiego. Zdrowie i życie Polaków jest najważniejsze i skoro n (...)

Zobacz pełny wpis »
Po raz kolejny przekonaliśmy się, że od dłuższego już czasu polskie drużyny nie potrafią grać w europejskich rozgrywkach. Co z tego, że Lech zagrał kolejny dobry mecz i przegrał tylko 0-1 z Glasgow Rengers. W rozgrywkach liczą się punkty, a za wrażenie artystyczne w piłce nożnej się ich nie przyznaje. Nie zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że tego mecz (...)

Zobacz pełny wpis »
Polska zremisowała z Włochami 0-0. Wynik dobry, ale gdyby to rozkładać na czynniki pierwsze, to już możnaby mieć wątpliwości. Dobrze, że zachowaliśmy czyste konto. Źle, że nie potrafiliśmy pograć piłką, traktowaliśmy piłkę trochę tak, jak gorący kartofel. Szybkie pozbywanie się piłki owocowało dużą ilością strat i brakiem możliwości przeprowadzenia sk (...)

Zobacz pełny wpis »
W czasach, gdy wszyscy dookoła nawołują do noszenia maseczek, przestrzegania reżimu sanitarnego, drużyna z Warszawy ma to wszystko w czterech literach i naraża przeciwnika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub uszczerbku na zdrowiu. Trener Michniewicz chwali się przed mediami, że przed meczem z Wartą Poznań /wygrana Legii 3-0/ Igor Lewczuk miał gorączk (...)

Zobacz pełny wpis »
Arkadiusz Milik chyba się przeliczył z wybieraniem ofert. Prezydent SSC Napoli już latem ostrzegał Milika, że jeśli nie przedłuży umowy z klubem i nie uda mu się odejść, nie będzie miał co liczyć na grę w obecnym sezonie. Widać, że nasz reprezentant zbyt pewnie podszedł do swoich możliwości, a teraz ma kłopot. Całe lato media wymieniały, w jakich to wielkich (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie udała się Lechowi Poznań wyprawa do Lizbony. Lech przegrał z Benficą 0-4 i na pewno wszyscy pragną, żeby jak najszybciej zapomnieć o tym meczu. Ja rozumiem, Benfica nie jest słabym zespołem i Lech mógł tyle przegrać, ale jest jedno "ale". Można przegrać po walce, a piłkarze Lecha raczej asystowali na boisku. Tak Ligi Europejskiej nie można traktować. To (...)

Zobacz pełny wpis »