En.ca_minne

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog zyciebliskowilka.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-02-12
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy En.ca_minne

Atrakcyjna, wygadana, wręcz pyskata, inteligenta, przyciągająca i odpychająca jednocześnie. Chcesz? Opowiem Ci historię:Przez okres ostatniego roku i trzech miesiecy przeszłam jakieś 3 etapy otwarcia na ludzi. Na samym początku byłam zamkniętą w sobie księżniczką, która nie dopuszczała do siebie nikogo. Wychodziłam na miasto, ale nie do ludzi. Byli i tacy, co się bali do m (...)

Zobacz pełny wpis »
Będzie przyziemnie. Jestem dziś bardzo niezrównoważona. Przedczoraj rozbiłam telefon, przez co musiałam zacząć używać innego. Automatycznie pobrały mi się zdjęcia, z dysku których już dawno (z różnych powodów) nie miałam na dotychczasowym telefonie. Były tam też screeny z rozmów z Wilkiem, z niespełna roku wstecz. I wiesz co? Zabola (...)

Zobacz pełny wpis »
Relacja z Wilkiem jest bardzo skomplikowana. Jak już wcześniej wspomniałam, jest tak, że Wilk w zależności od sytuacji potrafi nagle się spłoszyć, albo uciec.Kiedy jego komfort psychiczny zostaje naruszony przez to, że przy kimś czuje sie za dobrze, zaczyna tracić czujność. Uwielbiam ten moment, wtedy bywa trochę bardziej bezradny, wręcz nieporadny w tym całym emocjo (...)

Zobacz pełny wpis »