Emilia_mista

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zabrze
Główny blog emiliamista.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-04-29
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Emilia_mista

Napisałam o wiele, wiele więcej. Ale jak to w życiu bywa, przynajmniej moim, gdy dałam "zapisz" komputer padł i zamiast "zapisz" było k.... A pisałam dobrze. Bo mnie oczyściło. Aż do łez. Ale takich pozytywnych. Oczywiście teraz już nie uda mi się powtórzyć tego, co wcześniej napisałam, a odtworzenie tego byłoby tylko próba naśladowania własnych e (...)

Zobacz pełny wpis »
Docenia się za późni wiele rzeczy. Wielu ludzi i wiele chwil. Szkoda. Bo jak się docenia, to za wczasu człowiek może być wdzięczny losowi za to, co ma, za to, co go spotkało i co trwa. Za późno też przepraszamy lub, nie daj bóg lub inny stwór, nie przepraszamy w ogóle. A jedno z drugim, to znaczy wdzięczność z przeprosinami, ma że so (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze chciałam pisać. W zasadzie zawsze pisałam. Coś, dla kogoś, dla siebie, dla nikogo, dla uciszenia tych wszystkich głosów, które przekrzykują się w mojej głowie. Problem polega jednak n tym, ze im więcej mam do napisania, tym trudniej mi to zrobić. Gdy woda za bardzo się piętrzy, trudniej ją opanować, prawda? I tak samo jest z moimi myślami. Na (...)

Zobacz pełny wpis »