Emilia2006

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tychy
Główny blog owczarkiniemieckie.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-04-07
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Emilia2006

Cześć, Dzisiejszy wpis to kontynuacja tematu "Zabawki dla psów".   Zabawki dla psa do gryzienia Szczeniak lubi gryźć różne przedmioty. Jeśli zajmie się własnymi zabawkami, to być może nie zniszczy mebli, butów czy ubrań. Zabawka przeznaczona do gryzienia powinna być na tyle miękka, aby nie zniechęcać psa, i na tyle twarda, żeby jej nie zjadł. Idealnie (...)

Zobacz pełny wpis »
  Cześć,   Dzisiejszy wpis będzie o pierwszej wizycie psa u weterynarza. Zapraszam!   Wizyta u weterynarza to jedna z najbardziej stresujących sytuacji, jaka przytrafia się w życiu każdego czworonoga. Nawet zwierzaki, które nigdy nie chorują, nie unikną kontaktu z psim lekarzem. Obowiązek szczepień przeciwko wściekliźnie i okresowe badania profilakt (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Dzisiejszy wpis będzie niezwykle interesujący, ponieważ będzie o psich urodzinach!   Zastanawiasz się, w jaki sposób uczcić urodziny swojego psiaka i sprawić, by twój pupil poczuł się tego dnia wyjątkowo? Zorganizuj dla niego niepowtarzalną imprezę! Oto kilka wskazówek, dzięki którym zorganizujesz w domu udane psie urodziny. Urodzinowe de (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Psy potrzebują zabaw i ćwiczeń zawsze, bez względu na pogodę, porę dnia czy na przykład twoją chorobę. Są jednak sposoby, by te potrzeby zrealizować również w domu – oto kilka pomysłów, które możesz wykorzystać. 1. Zabawki z jedzeniem Zabawki takie jak na przykład kong, z których pies może wyciągnąć coś pysznego, to idealny pomysł dla nud (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, W tym wpisie ciąg dalszy na temat zawodów agility.Pokonywanie toru przeszkód to wspaniała rozrywka zarówno dla prawdziwych psich sportowców, jak i dla zwykłych czworonogów. Chcąc rozpocząć treningi agility, musimy jednak pamiętać, że sport ten jest wyjątkowo obciążający dla organizmu zwierzaka. Skoki, szalony pęd, zeskakiwanie z przeszk&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
  Cześć, Dzisiejszy wpis będzie poświęcony zabawkom dla psów. Postaram się zoobrazować idealne zabawki dla pupila w poszczególnych etapach życia.   Zabawki dla psa szczeniaka Okres szczenięcy i młodzieńczy to czas, kiedy pies, bawiąc się, ćwiczy różne zachowania – w tym drapieżcze i konkurencyjne – bez konsekwencji, jakie pociąga (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Dzieisejszy wpis będzie na temat diety dla psa. Dieta powinna być dostosowana do wieku, stanu fizjologicznego, stopnia aktywności i zdrowaia zwierzęcia. Istnieje wiele metod karmienia psów, jednak najbardziej odpowiednie wydaje się podanie pełnoporcjowych gotowych pokarmów, które zostały opracowane przez specialistów, Jak powinna wyglądać (...)

Zobacz pełny wpis »
  Cześć, Dzisiejszy wpis będzie na temat psich zawodów. Agility to obok obedience jeden z najpopularniejszych sportów, jakie można uprawiać z domowym czworonogiem. Na czym polega ta dyscyplina? Jakie psy mogą startować w tej konkurencji? Oto wszystko, co musisz wiedzieć, chcąc rozpocząć treningi agility ze swoim zwierzakiem! Agality - na czym to polega? (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, Dzisiejszy wpis będzie o tresurze psa. Najpierw wytłumaczę czym jest tresura. Tresurą nazywamy działania mające na celu nauczenie zwierząt, w moim wypadku psów, komend, nawyków oraz zachowań, które musi wykonać w codziennym życiu w kontakcie z innymi.  Aby rozpocząć tresurę  pupila musimy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Weteryn (...)

Zobacz pełny wpis »
    Na przedstawionym powyżej zdjęciu znajduje się mój owczarek niemiecki - Max. Ma on krótką sierść koloru czarnego podpalanego. Posiada rodowód i chip. Potrafi wiele sztuczek, w tym jest psem obronnym. Z charakteru jest bardzo władczy. (...)

Zobacz pełny wpis »