Emikar

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog zpamietnikanimfomanki.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-12-07
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Emikar

            Spotkaliśmy się w jakieś knajpce na obiedzie w centrum Łeby. Byłam sama bo mąż musiał wyjechać do domu tzn. do sklepu bo jakiś problem był.   Oni około 40-stki atrakcyjni oboje wysportowani wysocy i jakoś od słowa do słowa zaczęliśmy rozmawiać o tym i owym jak to na urlopie. Potem zmienil (...)

Zobacz pełny wpis »
  Mój instruktor biliarda zaproponował wprawę na basen na świeżym powietrzu przy temperaturze – 8 C z jego kolegą i zgodziłam się a mąż znowu na nartach. Na basenie było super, po zwiedzeniu wszystkich basenów chłopcy znaleźli taką balie, w której 3 osoby to juz tłok, nad wodą unosiła sie para i pod woda w zasadzie niewiele było wida (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś wyjeżdżamy na mazury z Elą z mężem i ja ze swoim jedziemy dwoma samochodami.  Ela wynajęła duży dom nad samym jeziorem z łódka do dyspozycji i plan jest takie, że naszych mężów wyślemy na ryby a same będziemy szaleć w łóżku. W tym składzie nie ma osoby z którą bym nie się nie bzykała, najczęściej z mężem jednak, potem (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój ślubny z godzinkę po jakiś meczu w TV usną a ja zostałam sama z jego kolega troszkę rozmawiamy popijamy …… troszkę tańczyliśmy potem na tarasie i w ogrodzie chodzimy czuje ze jest bardzo  napalony na mnie ……. ale wciąż mówi o koledze, moje sutki na dworze chcą przebić sukienkę (ta sukienka na zdjęciu). widzę ja (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jakiegoś dnia w środku tygodnia wpada z nie zapowiedzianą wizytą Ela i mówi że musi ze mną poważnie porozmawiać. To robię kawkę i wychodzimy do ogrodu siadamy daleko od tarasu żeby mój nic nie słyszał. Siadamy na ławeczce obok siebie Ela masuje mi udo i coraz wyżej i zaraz pewnie zacznie muskać moja małą w końcu zaczyna : trochę nie wiem jak (...)

Zobacz pełny wpis »